Aichach: Zmiana zarządu: W BC Aichach na szczycie jest nowe trio


Więcej
Członkowie wybrali Reinera Kapplera na przewodniczącego na miejsce Johannesa Neumanna, który już nie kandydował. Bilans jego poprzednika jest dodatni.

Reiner Kappler jest nowym prezesem BC Aichach i tym samym następcą Johannesa Neumanna. jestem w drodze Korona Został wybrany jednogłośnie na corocznym walnym zgromadzeniu, które było kilkakrotnie przekładane. Jego zastępcami są Tobias Kratzenberger i Michael Grüner. Pozostałe stanowiska w Zarządzie również zostały obsadzone.

Ten artykuł nie kończy się na tym, ale jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów. Niestety, ustawienia Twojej przeglądarki uniemożliwiają nam obecnie wyświetlanie odniesienia do naszej oferty subskrypcji. Jeśli chcesz kontynuować czytanie, możesz przetestować naszą ofertę PLUS+ tutaj. Jeśli jesteś już subskrybentem PLUS+, .

Ten artykuł nie kończy się na tym, ale jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów. Niestety, ustawienia Twojej przeglądarki uniemożliwiają nam obecnie wyświetlanie odniesienia do naszej oferty subskrypcji. Jeśli chcesz kontynuować czytanie, możesz przetestować naszą ofertę PLUS+ tutaj.

następujące tematy

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.