Belaruskalij wisi przed portem w Kłajpedzie

lub

„STRINGA” 🙂 Na świecie jest deficyt nawozów, ceny nie wzrosły o procent, ale zyski są ogromne, a molo na wsi LT ślini się, ale mega-propaganda dalej bije w propagandowe bębny i brzmi trąbki.

klp

czapka portretowa

„Belaruskalij utknął bez portu w Kłajpedzie” – a co z portem w Kłajpedzie? 🙂 🙂 🙂

prawda

prawdziwy portret

Dopiero działalność Portu Kłajpedy i Kolei LT utknie w martwym punkcie, setki osób zostają zwolnione, rodziny tracą środki do życia, a gdy ceny nawozów osiągają bezprecedensowy wzrost (dzięki Litwie), nie ma różnicy między przewozem ich koleją do Kłajpedy czy Port Ust Lugo – gwarantowane niewidzialne korzyści. Co do eksportu ukraińskiego zboża przez port w Kłajpedzie nie ma zgody, a w obliczu zbliżającego się światowego głodu skradzione z Ukrainy zasoby zboża będą transportowane przez polskie porty. Wesołych Świąt Wielkanocnych. Pokój dla ciebie – spokój ducha.

Mówić

Masz portrety

Czytanie komentarzy patriotów to świetna zabawa. Nie mogę powiedzieć, że płonie tylko jeden Bóg – nie możesz im już pomóc.

Wielka Brytania

brytyjski portret

Zombie wciąż szaleją na prawdę… mniej bulw, ale będzie jeździć i sprzedawać alternatywy na świecie żadne pole nie będzie nawozić potrzebować zwijanych zombie za 5 euro podatku od chleba, ponieważ zbiory nie będą dotyczyły gazu po astronomicznych cenach, kupując gaz przez pośredników ta wojna to biznesplan dotyczący przejęcia zasobów energetycznych..

Anonimowy

Anonimowy portret

a gdyby Landsbergowie z gojami i armonitami zaczęli rządzić, nawet Amerykanie zaczęliby zazdrościć życia Białorusinom

Dobry

dobry portret

Białoruś rozwiązuje wszystkie problemy, uwalniając się od zapalenia sutka!

Jonai

portret jonowy

nie jesteś Litwinem, jesteś balkonem…

Jonas Lietuvis

Portret Jonasa Lietuvisa

Z Rosji i Białorusi powstaną dwa Samowary. 2 inwalidów II wojny światowej bez 4 kończyn nazywano samowarami. A Ukraina zabierze je do dziadków, gdzie będą karmione psią karmą.

obywatel

profil obywatela

Dlaczego buk w puszkach?

Wielka Brytania

do brytyjskiej portrety

Czy możesz wyjaśnić sytuację w UE? Po prostu ciekawe pomysły.

parabeny

Portret Parabeny

Ospa trochę traci i gdzie.. zdałem sobie sprawę, że Litwa pójdzie do najgłębszego piekła bez normalnych relacji z sąsiadami…

Anonimowy

Anonimowy portret

Czy autor celowo wprowadza w błąd? Stany Zjednoczone nie nałożyły sankcji, a prawo było pisane kilkakrotnie

Wielka Brytania

do brytyjskiego portretu

melagiena ty melagiena. Całe twoje życie jako nieudanej suki jest naprawdę kłamstwem. Gospodarki Ruskina i Białorusi upadają, a wszyscy ekonomiści (brak takich zachodów – Watnicy) przewidują, że przy takich sankcjach sytuacja w gospodarkach obu krajów będzie przez kilka lat podobna do tej między Koreą Północną a Iranem. Można się spieszyć, jeździć po Litwie, życzyć nam bankructwa itp., ale psy szczekają i karawana jedzie do przodu, tak jak rozładują się tereny poprzemysłowe. I zamiast tego niczego nie zmieniaj, bez względu na to, jak bardzo masz swoje głupie fantazje :)))

Wielka Brytania

brytyjski portret

Fałszywe wiadomości Indie kupują milion nawozów potasowych przez rosyjskie porty, a inne po cichu kupują tylko Litwę, która pozostaje na lodzie… i jest to fantazja na temat manipulacji zbożem xoxolu… to pozostanie fantazją

Za pomocą

twój portret

Pomyślałem więc, że wodery wymyślą ten temat. W Kłajpedzie jest ich wiele, ale nie większość. Zatrzymał ten tranzyt batków w bardzo odpowiednim czasie. W końcu wojna i tak powinna się zakończyć.

2 przeszłość

2 portret przeszłości

Neverk, vatnike. Maersk otworzył nową linię przewożącą kontenery ze Stanów Zjednoczonych do Odessy na Ukrainie, która będzie przewozić zboże przez Kłajpedę po wypłynięciu co najmniej 3 statków LNG i gdzie kolejne 5 sankcji unijnych, gdy statki ru będą miały zakaz wchodzenia do portów UE , też padło…

przeszłość

przeszłość portret

Pod koniec roku myślałem, że port w Kłajpedzie nabierze znaczenia lokalnego, ale teraz, o ile mi wiadomo, całkowite bankructwo jest możliwe, bo wali się kolej, a ostatnie przedsiębiorstwa przemysłowe przestają działać, a może będzie tańszy w użyciu m.in. Porty łotewskie niż utrzymanie tak potężnego i bezrobotnego portu

w Czy izdo islaikomem erkem

to jest portret starca

czas w domu vatnikeli we wschodniej Ubagynie. Ze swoim krążownikiem Moscow możesz zejść n*** na dno. gospodarka Białorusi i Rosji też idzie tam w tym samym tempie – w dół :)))

Isdo islaikomem erkem

Są też portrety

Najtańsza propaganda. TYP Nelkalij wisi. Możemy myśleć, że KU kwitnie. Fizdec. Port des Mires. Amen. Zopa

lub

to jest portret

Zdejmę beczkę z mojego tronu i poczuję jak ten nawóz porusza się jak poprzednio. każdy potrzebuje pieniędzy

J

Portret J

Cena logistyki nie ma większego znaczenia, podczas gdy ceny wycieczek wzrosły od 3 do 4 razy w ciągu dwóch lat

idź klaskać

lub portret

Prawdopodobnie przywieźliśmy białoruską sól z Afryki. Tylko droższe.

być może miasto i port Mormona ci powiedzą

ewentualnie portret miasta i portu Moraw

jak niektóre doki, stan, zostały przekazane Łukoczenko

> Anonimowy

& gt;  Anonimowy portret

Nadal jesteś na Litwie?! Znikaj jak dym, suski.

Anonimowy

Anonimowy portret

W przypadku wyniszczających ziaren najważniejszą rzeczą dla kibica jest zaszczepienie Amerykanina przy ciele i uszkodzenie kości. Czego chcesz od wysuszonego penitenta? Taki jest charakter majątku: Skarżąc się do GESTAP, NKWD poskarżyło się sąsiadom, że ich majątek został sprzeniewierzony. Nawet teraz jest sprzedawany na farmie ze wszystkimi innymi z powodu spuchniętych kości. To ostatnie zajęcia zwłok Litwinów w dołach grobowych.

Dziś

dziś portret

pisze, że te nawozy są szczególnie potrzebne wszystkim, a Stany Zjednoczone nawet zniosły wszelkie sankcje i są już transportowane przez rosyjskie porty, byłoby przynajmniej uzgodnione, a nie inaczej napisane

ampułka

bulwiasty portret

Nie powinniśmy interesować się tym, co tam utknęło z przyszłymi więźniami.

Franciszek

Portret Franciszka

Nie ma się z czego cieszyć, sąsiedzi nie czują się dobrze. Jednocześnie dla kolei litewskich i portu w Kłajpedzie. Napisano, że Białorusini stanowili około jednej trzeciej przeładunków kolejowych i portowych. Gdybym został ministrem spraw zagranicznych (co oczywiście nie jest możliwe, ale zamiast Gabriela), powiedziałbym, że wzmocnimy przyjazne stosunki z Białorusią i będziemy starali się zmniejszyć o połowę te ekspedycje. Zbliżylibyśmy Białoruś do Unii Europejskiej, a nie odwrotnie – do pełnego objęcia Rosji. Może nie będzie też głodna wojny na Ukrainie.

wodorost

portret wodorostów

Trasy potasowe będą transportowane przez rosyjskie porty, jeśli będzie popyt i podaż, tylko po jakiej cenie przez Kłajpedę najbliższą drogą teraz boksy logistyczne będą kalkulowane po cenie najdroższych nabywców i wszystkich

hahaha

ha ha ha portrety

Tego chciał karaluch i cebulki.

Myślę

myśl portret

Ktoś po prostu zarobi na tej transakcji miliony. Nawozy, ropa, gaz, węgiel.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.