Braterska miłość nie jest dostępna: dēl nepetekimo į Lenkijos Łijnų krässinio rinktinė krässininkas oskarża swojego brata

Marcelas obwinia Mateusza, że ​​nie został zaproszony na obóz treningowy z powodu brata. Kapitanowie Mateušas yra rinktinės.

– Mam informacje, kiedy trener mi się podoba, ale moja drużyna nie chce Mateushy. Myślę, że kiedy nie jestem w składzie, bo kapitanowie nie rozpoznali mojej obecności w drużynie. Ma to wpływ na kształtowanie się osądza i ustala warunki” – powiedział Marcelis.

„W tej sytuacji nie czuję się winny, nie rozumiem, dlaczego Mateushas zaszkodził mojej karierze. Bez wątpienia mógłby być ostateczną inspiracją dla męskiego głosu” – kontynuował.

Nie tylko on ma negatywny wpływ na Mateušo. Krepšininkas szykował się na wiosnę do gry w Rosji, mimo że startowali na Ukrainie. Ostatecznie odmówił tam gry ze względu na presję, pod jaką był.

Lenka przygotowuje się teraz do Mistrzostw Europy i turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata.

Marcelas Kitame zagra w tym sezonie w Saragossie w komandosie „Casademont”.

Dla polskiego kandydata: Lukas Kolendas, Jakubas Schenkas, AJSlaughteris, Jakubas Garbacas, Filipa Matchaks, Michalas Kolendas, Mateushas Ponitkas, Michalas Sokolowskis, Aaronas Celas, Jakubas Coulibaly, Jeremy Sochanas, Jarosławs Dziesięć Zyskowski, Aleksanderis Balcerowski, Aleksanderis Balcerowski.

Źródło: sportas.lt

Danielle Currey

"Zły ewangelista zombie. Bacon maven. Fanatyk alkoholu. Myśliciel chcący. Przedsiębiorca."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *