Częściowe przyznanie się do winy w procesie o morderstwo: bezdomny zabity w Mönchengladbach – Nadrenia – aktualności

Ofiara, mająca wtedy 38 lat, mieszkała w starym busie VW. Świadek powiedział śledczym, że jest winien dwóm podejrzanym pieniądze.

pobity na śmierć?

Oskarżeni są oskarżeni o wyciągnięcie poszkodowanego z autobusu i pobicie go pewnej nocy pod koniec września 2021 r. Ofiara została odnaleziona z poważnymi obrażeniami i zmarła w szpitalu niedługo później.

Prokurator oskarża dwóch mężczyzn o morderstwo. Jednak sąd zakłada tylko zabójstwo, ponieważ nie jest jasne, czy ofiara była niczego niepodejrzewająca i bezradna w momencie zbrodni.

składa częściowe spowiedzi

Dwóch 38-letnich mężczyzn, urodzonych w Polsce, przyznało się we wtorek, pierwszego dnia procesu, do wielokrotnego pobicia swojego rodaka SDF w tym samym wieku w nocy 23 września. Ale zaprzeczają zabójstwie.

Sędzia zaoferował oskarżonym wyroki pozbawienia wolności znacznie poniżej 10 lat w zamian za pełne przyznanie się do winy.

W tym czasie policja poszukiwała dwóch mężczyzn z Polski z międzynarodowym nakazem aresztowania. Jeden został ostatecznie aresztowany w Rotterdamie, a drugi w Polsce.

Częściowe przyznanie się do winy w procesie o morderstwo: bezdomny zabity w Mönchengladbach

00:54 minuty
Dostępne do 08.11.2023

Emerson Allen

„Bacon geek. Ogólny czytelnik. Miłośnik internetu. Introwertyk. Niezależny łobuz. Certyfikowany myśliciel”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.