Czy trop złodziei prowadzi do Polski?

RTL>rozrywka>

29 grudnia 2021 – 06:19 Zegar

Nagrania wskazują na możliwy trop

To było szokujące włamanie w Boże Narodzenie: Pooths z Werony W Wigilię włamywacze przewrócili willę w Meerbusch pod Düsseldorfem. Po strasznym incydencie RTL oferuje teraz wideo, które rzuca nowe światło na wydarzenia. I ujawnił możliwy trop.

Nie tylko Verona Pooth została okradziona

Dzień wcześniej obrabowano sąsiadów Werony. A potem, w Wigilię, do Pustków odwiedzają też włamywacze. Wypadek? A może ci sami sprawcy stoją za włamaniami? Teraz policja musi się dowiedzieć.

Według informacji RTL sprawcy, widoczni na nagraniach inwigilacyjnych dostępnych w domu sąsiadów, mówili po polsku. Na filmie słychać włamywacza pytającego: „Czy masz sejf?” Po czym jego wspólnik odpowiada: „Jaki sejf? Nawet nie mam czasu. Pojawia się więc pytanie: czy trop włamywaczy z Werony prowadzi także do Polski?

Na filmie: „Koszmar” się spełnił

Ten szok ma wpływ na Pooths

W Wigilię Verona i jej mąż Franjo Pooth zamiast świętowania przeżyli horror. Gang oczyścił stoisko pary, plądrując niezliczone kosztowności, pozostawiając po sobie chaos i rozległe zniszczenia.

I horror. Przedsiębiorca mówi o „profanacji” swojego domu. Przebłysk nadziei: nagrania z kamery monitoringu. Teraz planuje opublikować to, aby złapać złodziei. Sąsiadka i najlepsza przyjaciółka Werony również została okradziona, a w domu Pooth jesteśmy pewni: to ci sami sprawcy!

Na wideo: Świąteczny szok w Weronie

Zły szok: syn Werony, Rocco (10), spotkał nawet złodziei w domu swojej dziewczyny, a następnie złożył zeznanie na policji. I tak stał się mały bohater zepsutego przyjęcia bożonarodzeniowego. (MY)

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.