Daty, telewizja na żywo i transmisje strumieniowe, bezpłatna telewizja, live ticker, drużyny, mecze i harmonogram na dziś 2.3.22


Dla ćwierćfinałów DFB Cup 2021/22 znajdziesz live ticker oraz wszystkie informacje o terminach w harmonogramie oraz w telewizji lub transmisji na żywo. Jakie gry są wyświetlane w telewizji niekodowanej?

Ćwierćfinały Pucharu DFB 2021/2022: To Piłka nożna 1 i 2 marca pozostałe osiem drużyn zagra ze sobą. Tylko połowa z nich pochodzi z Bundesligi. Ponieważ do tej rundy zakwalifikowały się również cztery kluby z drugiej ligi, a po drodze faworyci tacy jak Borussii Dortmund wyłączony.

Jaki jest plan gry ćwierćfinałowej Pucharu DFB? Tutaj znajdziesz daty i godziny wszystkich gier oraz centrum danych, w tym live ticker. Otrzymasz również informacje o kanałach nadających w telewizja lub zaakceptuj transmisję na żywo. Czy gry można oglądać również za darmo w telewizji niekodowanej?

Które drużyny zagrają w ćwierćfinale Pucharu DFB w 2022 roku?

W rozgrywkach DFB Cup 2021/22 wzięły udział 64 drużyny – większość z nich odpadła w pierwszych trzech rundach. Pozostaje te osiem drużyn, które chcą zakwalifikować się do finału przez ćwierćfinały i półfinały i zdobyć tytuł:

  • 1. FC Union Berlin (Bundesliga)
  • RB Lipsk (Bundesliga)
  • sc Fryburg (Bundesliga)
  • VfL Bochum (Bundesliga)
  • FC St Pauli (2. liga)
  • Hamburger S.V. (2. liga)
  • Hanower 96 (2. liga)
  • Karlsruhe SC (2. liga)

Wideo: dpa

Harmonogram meczów ćwierćfinałowych Pucharu DFB 2021/22: daty, godziny i nadawcy meczów

Losowanie drużyn, które zmierzą się w ćwierćfinale Pucharu DFB odbyło się 30 stycznia. Gry odbędą się 1 i 2 marca 2022 roku. Oto dokładne daty i godziny:

W nawiasach widać, którzy nadawcy są odpowiedzialni za transmisję meczów ćwierćfinałowych Pucharu DFB.

Ćwierćfinały Pucharu DFB na żywo w telewizji lub streaming: transmisja w bezpłatnej telewizji?

Każdy, kto zasubskrybował Niebo a może oglądać wszystkie mecze w telewizji lub na żywo. Nadawca telewizji płatnej pokazuje w całości wszystkie 63 mecze Pucharu DFB 2021/22.

Przeczytaj też o tym

Jednak w każdej rundzie w ogólnodostępnej telewizji transmitowanych jest także kilka meczów piłki nożnej. Tak będzie ARD transmituj dwie rundy 16 meczów w telewizji lub na żywo za darmo. Kolejna gra to Sport1 mieć.

Pasek na żywo ćwierćfinału Pucharu DFB 2022: wyniki i wynik

Jeśli chcesz śledzić ćwierćfinały Pucharu DFB na pasku na żywo, jesteś we właściwym miejscu. Nasze centrum danych oferuje ticker dla każdej gry, w tym wyniki i wynik. Otrzymasz również dalsze informacje o terminach w kalendarzu oraz poszczególnych drużynach.

Uwaga: Jeśli pasek na żywo nie wyświetla się poprawnie po pierwszym załadowaniu, otwórz menu za pomocą trzech kropek w lewym górnym rogu i naciśnij „Na żywo”.

W każdej rundzie Pucharu DFB jest tylko jeden mecz – w tych rozgrywkach piłkarskich nie ma drugiego etapu. Zwycięzcy ćwierćfinałów zagrają w półfinale 19 i 20 kwietnia. Zwycięzcy spotkają się 21 maja w finale Pucharu DFB w Berlinie. (g)

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.