Do platformy PortalPRO dołączyły start-upy usług naprawczych

Dalius Šimaitis (w środku), dyrektor generalny PortalPRO, Emilis Markulis (z lewej) i Benas Dobrikas, założyciele GetFix. Zdjęcie firmowe Zdjęcie firmowe

Startupy usług naprawczych – PortalPRO i GetFix – połączyły się we wspólną platformę. Platforma, która zrzesza ponad 2000 mistrzów, będzie działać pod marką PortalPRO.

Klienci połączeni z PortalPRO określają wymaganą pracę i wypełniają jedno żądanie na wszystkie e-maile. mistrzowie platformy zgłaszają sugestie. Rzemieślnicy wykonują szeroki zakres napraw, od najmniejszych, takich jak montaż baterii, po montaż systemów grzewczych.

„Dołączenie do GetFix pozwoli nam nie tylko ulepszyć nasze usługi i przyspieszyć przepływ pracy. Podwoimy siły naszych wykwalifikowanych rzemieślników, więc teraz w jednym e. Na platformie w jednym miejscu będzie dostępnych 2000 różnych mistrzów. przede wszystkim klienci wygrają” – powiedział cytowany w komunikacie prasowym Dalius Šimaitis, szef PortalPRO.

Mistrzowie platformy PortalPRO zrealizowali ponad 67 000 zleceń od momentu jej powstania w 2021 roku. Zlecenia zostały wykonane na 7,2 miliona. euro, 2020 – za 6,3 mln. EUR. GetFix zrealizował 12 000 zamówień złożonych przez ponad 10 000 klientów profesjonalnych i prywatnych, a w ubiegłym roku start-up wykonał prace za 384 000 euro.

„Oferując więcej zleceń mistrzom, zwiększamy zarówno ich zaangażowanie, jak i konkurencję. Stajemy się największą litewską e-platformą oferującą usługi wykwalifikowanych rzemieślników w zakresie szerokiego zakresu prac naprawczych. I nie obiecujemy, że nie przestaniemy – będziemy nadal rozwijać zarówno zespół mistrzów, jak i geografię miast obsługiwanego kraju ”- mówi Emilis Markulis, jeden z założycieli GetFix.

PortalPRO twierdzi, że więcej mistrzów rig pozwoli klientom szybciej licytować. Do tej pory między złożeniem zamówienia a złożeniem oferty minęło od pół godziny do kilku godzin.

PortalPRO, który świadczy usługi remontowe dla mieszkańców i obiektów handlowych, działa na Litwie, w Polsce i Hiszpanii. Od 2019 roku w platformę zainwestowano ponad milion. Eur, inwestycje w GetFix za dwa lata wynoszą około 100 000 euro.

Według raportu początkujący połączą doświadczenie różnych prac naprawczych w różnych obiektach. PortalPRO specjalizuje się w ciężkich pracach budowlanych, elektrycznych i hydraulicznych, podczas gdy siła GetFix polega na montażu mniejszych prac, takich jak instalowanie i podłączanie urządzeń.

GetFix zgromadził doświadczenie z klientami prywatnymi, z którymi PortalPRO rozpoczął współpracę w 2021r. pod koniec roku i rozpoczął swoją działalność od sektora biznesowego.

Platforma PortalPRO została stworzona przez mistrzów – od pierwszych etapów skupiliśmy się na procesach i jakości obsługi. Przejmiemy od GetFix szczególnie przydatne doświadczenie, które ta firma zdobyła w rozwoju rozwiązań IT i obsłudze klienta – mówi D. Šimaitis.

Określono, że w celu zapewnienia jakości usługi, tylko jedna piąta kandydatów na mistrzów jest wybierana ze względu na surowe kryteria platformy.

Wybierz firmy i tematy, które Cię interesują – poinformujemy Cię osobistym biuletynem, gdy tylko zostaną wymienione w „Verslo žinios”, „Sodra”, Centrum Rejestracji itp. źródła.