Dostawy pomocy dla Ukrainy w drodze z Ginsheim-Gustavsburg do Polski

Trwający kryzys na Ukrainie każdego dnia stawia przed ludnością ukraińską nowe wyzwania i zmusza wielu z nich do ucieczki. Aby wesprzeć osoby poszkodowane w tym trudnym czasie, firma HÖRMANN Automotive wezwała do przeprowadzenia szeroko zakrojonej kampanii zbierania funduszy. Dostawy pomocy są teraz w drodze do Polski.


180 ton pomocy w drodze na Ukrainę

Jak powiedział BYC-News w poniedziałek 14 marca 2022 r. Daniel Martin, pierwszy prezes Gustavsburg Athletic and Cultural Association, kampania zbierania funduszy zakończyła się pełnym sukcesem. Łącznie w drodze do Polski jest obecnie około 180 ton pomocy humanitarnej. Strażacy z zakładu Hörmann są również w drodze do Polski z czterema osobami.

„Wczoraj znowu zostaliśmy przytłoczeni zapasami pomocy humanitarnej. To naprawdę niesamowite, co osiągnęliśmy na Mainspitze. Kluby z całego regionu zebrały datki i przekazały je wczoraj firmie Hörmann.

Chciałbym również ponownie podkreślić dobrowolne zaangażowanie. Straż pożarna Ginsheim-Gustavsburg pomogła nam również wczoraj przez cały dzień sortować i pakować. Pracownicy i stażyści firmy Hörmann również byli tam wczoraj w wolnym czasie i wspólnie z zakładową strażą pożarną dobrowolnie sortowali, przepakowywali i pakowali darowizny. W sumie udało nam się spakować 180 europalet.

W sobotę strażacy urządzili również grilla. Stowarzyszenie straży pożarnej poszło po kiełbaski, rozstawiło tam grilla i nakarmiło wszystkich pomocników. Wszystko było naprawdę wyjątkowe”, relacjonuje Daniel Martin.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.