Emmerich: Nowe znaleziska po włamaniu w głównym urzędzie celnym – Nadrenia – aktualności

Autorzy pozostawili „ślady oszustwa”

Wydajność rajdu daje śledczym w Polsce Wrocław Prawo: Duże sumy pieniędzy i biżuterii, narkotyków, kuszy, kajdanek i innego sprzętu policyjnego. Najwyraźniej sprawcy niesłusznie próbowali włamać się do urzędu celnego Emmericha DNA– zdefiniowanie utworów.

miał kilka dni temu NRW– Minister Spraw Wewnętrznych Herbert Reul von”ślady oszustwa„mówił. Po WDR– Hakerzy skarbca najpierw dokładnie oczyścili miejsce zbrodni roztworem chloru, a potem pozostawili po sobie papierosa i włosy przechodniów. Polska policja pisze: „Wszystko wskazuje na to, że członkowie gangu starannie przygotowali się przed przestępstwem, zbierając szczegółowe informacje o obiekcie, zbierając odpowiednie narzędzia, a nawet korzystając z lokalnych tablic rejestracyjnych.

Spór o łupy milionów?

Jak donosi polska gazeta, sprawcy walczyli wówczas o grabież milionów ludzi. Wiadomość krążyła w kręgach przestępczych i ostatecznie dotarła do śledczych. Ale dlaczego Emmerich Customs pozostawił miliony bez opieki w swoim sejfie podczas Dnia Wszystkich Świętych? Ponieważ nie ma innego wyjścia, Frank Buckenhofer ze związku policyjnego mówi:

Kwoty tak duże, jak te, które mieliśmy w Emmerich, nie są tam przechowywane, ponieważ są wynikiem zapłaty podatku, ale dlatego, że są skonfiskowane ze struktur przestępczych – i muszą pozostać fizycznie dostępne. Nie możesz ich zdeponować na koncie, ponieważ mogą również nosić ślady.

ściganie w Polsce

Po nalocie Sąd Okręgowy we Wrocławiu wydał nakazy aresztowania dla czterech aresztowanych osób. Jesteś teraz w areszcie przez okres trzech miesięcy. W Polsce zakłada się, że tam też będą próbowane. Rzecznik policji powiedział: „Prokurator ogłosił zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz rabunku z włamaniem. Aresztowani mogą zostać skazani na karę do 15 lat więzienia za przestępstwa, o które są oskarżani.

Najwyraźniej nadal szukają wspólników, ponieważ świadkowie obserwowali czterech mężczyzn na miejscu zbrodni w Emmerich. Obecnie aresztowano tylko dwie osoby.

Uwaga dotycząca transmisji: możesz także słuchać najnowszych wiadomości z Duisburga i Bas-Rhin od poniedziałku do piątku od 6:30 do 17:30 na WDR2. Wiadomości i bardziej aktualne artykuły można zobaczyć w programie WDR od poniedziałku do piątku o 18:09 oraz w programie „Lokalzeit Duisburg” o 19:30.

Emerson Allen

„Bacon geek. Ogólny czytelnik. Miłośnik internetu. Introwertyk. Niezależny łobuz. Certyfikowany myśliciel”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.