FC Bayern – Wieści i plotki: Robert Lewandowski uzupełnia kolekcję

Robert Lewandowski postawił w niedzielę kolejny statystyczny kamień milowy przeciwko Greutherowi Fürthowi. Są też wieści z Fiete Arp. Wiadomości i plotki o FC Bayern można znaleźć tutaj.

Więcej informacji na temat rekordzistów Niemiec znajduje się tutaj.

FC Bayern – Aktualności: Lewandowski kompletuje zbieranie bramek

Robert Lewandowski strzelił dwa gole w wygranym 4:1 meczu z Greuther Fürth w Bundeslidze w niedzielę. Tym samym światowy piłkarz uzupełnił swoją kolekcję „ofiar” – Frankończycy byli ostatnimi z obecnych klubów Bundesligi, z którymi Lewandowski jeszcze nie strzelił.

Lewandowski strzelił teraz przynajmniej jednego gola przeciwko obecnym 18 klubom w Bundeslidze. Ogólnie rzecz biorąc, ma teraz bramki przeciwko wszystkim 26 drużynom Bundesligi, z którymi grał w swojej karierze.

Łącznie Lewandowski ma teraz 305 goli w Bundeslidze i zajmuje drugie miejsce na liście najlepszych strzelców wszech czasów. Tylko Gerd Müller (365 goli) wciąż wyprzedza Polaka, który strzelił już 28 goli po 23 meczach w tym sezonie i tym samym dąży do własnego rekordu z poprzedniego sezonu (41).

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.