Forum Zdrowia SZ na temat zaburzeń snu i ich leczenia – Zdrowie

Wiele osób ma trudności z zasypianiem i utrzymaniem snu, co obciąża organizm i psychikę. Na forum zdrowia SZ w środę, rozpoczynającym się o 19:30, eksperci wyjaśnią, jak dobrze się wyspać. Wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu online.

Dobry sen jest niezbędny do zdrowego życia. Ponieważ sen jest ważny dla regeneracji ciała i umysłu, zapobiega chorobom i jest niezbędny dla pamięci. Ale wiele osób ma problemy z zasypianiem lub utrzymaniem snu. Jeden na trzech obywateli Niemiec zaczyna poranek zmęczony lub cierpi na napady zmęczenia w ciągu dnia. Obciąża ciało i psychikę. Podczas Forum Zdrowia SZ eksperci zapewniają wgląd w powiązania między stylem życia, brakiem snu i (nie)zdrowymi wzorcami snu oraz wyjaśniają, w jaki sposób można osiągnąć dobry sen. Pytania do prelegentów można przesyłać z wyprzedzeniem do veranstaltungen@sz-erleben.de. Istnieje również możliwość zadawania pytań na żywo podczas wydarzenia.

SZ Health Forum: The Overworked Society – Zaburzenia snu i ich leczenie, środa, 26 października, godz. 19.30, wstęp wolny, Wymagana rejestracja transmisji na żywo.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *