Gdzie Niemcy przeciwko Białorusi będą pokazywane na żywo w telewizji lub na żywo dzisiaj

  1. Strona główna
  2. sport
  3. Sporty od A do Z

Utworzony:

Z: Tobie Utz

Drużyna DHB jest ambitna w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej 2022. Pierwsze zadanie to Białoruś: gdzie można oglądać mecz na żywo w telewizji i na żywo dzisiaj.

Bratysława – Reprezentacja Niemiec rozpocznie w piątek Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022. Początkowo drużyna Alfreda Gislasona DHB zmierzy się z Białorusią.

Niemcy
Białoruś
Austria
Polska

Dyrektor sportowy DHB, Axel Kromer, przedstawił ambicje zespołu na mistrzostwa Europy podczas wydarzenia medialnego we wtorek, 11 stycznia 2022 r.: „Chcemy przejść rundę wstępną i wygrać wszystkie trzy mecze, jeśli to możliwe”. może tam grać o najwyższe miejsca przez długi czas” – powiedział Kromer, według nadawcy Sport1. Trener Alfred Gislason wykazał się odwagą w wyborze składu do selekcji DHB, wymieniając w sumie dziewięciu nowicjuszy na Mistrzostwa Europy. – Ciężko mówić o dobrze ugruntowanej drużynie, kiedy większość moich piłkarzy ma mniej niż pięć występów w reprezentacji – powiedział przed meczem z Białorusią trener „Bild”.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej: Niemcy na starcie z Białorusią

Jednak jeden zawodnik nie może grać w drużynie DHB, ponieważ nie jest zaszczepiony przeciwko Coronie: Juri Knorr. W Handall EM na Węgrzech i Słowacji obowiązuje zasada 2G-plus, w której udział jest możliwy tylko dla osób zaszczepionych i wyleczonych z dodatkowym testem. Yuri Knorr był już zarażony Sars-CoV-2, ale to było ponad rok temu, dlatego nie ma statusu wyleczonego. Ponieważ profesjonalista odmawia szczepienia koronowego, nie ma możliwości zastosowania go na Mistrzostwach Europy. „Niestety będę musiał przestrzegać tej zasady” – powiedział gazecie Mannheimer Morgen zawodnik Rhein-Neckar Löwen.

Drużyna DHB spotyka się z Białorusią na starcie Mistrzostw Europy w Bratysławie. Zdjęcie przedstawia reprezentanta Kai Häfnera (MT Melsungen) w meczu przedsezonowym z Francją na początku stycznia. © Tilo Wiedensoler/Imago Images

Mecz otwarcia drużyny DHB odbędzie się w najbliższy piątek (14 stycznia 2022 r.) o godzinie 18:00 w Bratysławie na Słowacji. Tutaj dowiesz się, gdzie możesz oglądać Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej na żywo w telewizji lub na żywo.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022: Niemcy vs Białoruś na żywo dzisiaj w telewizji

  • Mecz Mistrzostw Europy w piłce ręcznej pomiędzy Niemcami a Białorusią będzie transmitowany na żywo w telewizji przez ARD.
  • ARD dzieli prawa do Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej 2022 z ZDF.
  • Obie stacje przeprowadziły wszystkie mecze rundy wstępnej drużyny DHB.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej: tutaj możesz dziś oglądać Niemcy vs Białoruś na żywo

Po meczu z Białorusią drużyna DHB zmierzy się w niedzielę (16.01.2022) z Austrią, a we wtorek (18.01.2022) z Polską. Cały program w skrócie. (robić)

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *