Handball EM: Niemcy wygrywają z Polską – niezawodnie w rundzie zasadniczej – PIŁKA RĘCZNA

Z samolotu prosto do bramki EM. Niespełna dziesięć godzin po wylądowaniu w Wiedniu „Jogi” Bitter (39 l.) otrzymał już pierwsze piłki na Mistrzostwach Europy. Od emerytury kadry narodowej po zwycięzców grupowych mistrzostw Europy dzięki 30:23 z Polską.

Trzecia gra EM. Trzecie zwycięstwo. Wykrzyknik

Mistrz świata z 2007 roku jest jednym z pięciu nominowanych, którzy we wtorek zostali przetransportowani samolotem z powodu wybuchu korony w zespole (dziewięć przypadków).

01:00

Drugie zwycięstwo EM
Tor-Till zatrzymuje przelotkę

Co: ARD

– W ogóle nie mogliśmy się przygotować – powiedział trener reprezentacji Gislason. „Nigdy nie miałem czegoś takiego”. I tak Bitter przyszedł na swój 171. mecz międzynarodowy. Bramkarz zrezygnował po igrzyskach i chciał mieć więcej czasu dla swojej dziewczyny Anny i ich córki.

Teraz jest w bramce na mistrzostwa Europy i musi przepuścić pierwszych pięć piłek przez Polskę. Ale wtedy Bitter naprawdę wrócił z emerytury: dwa koncerty z rzędu. W sumie podczas powrotu uratował sześć piłek. W przeciwnym razie świeci jak motywator, jak bicz.

Gorzkie zna Polaków! W 2007 roku zdobył przeciwko nim tytuł mistrza świata w finale…

Berliner Christoph Steinert ofiarowuje sobie dziewięć prezentów urodzinowych w Bratysławie. Świętuje swoje 32 lata jako najlepszy miotacz.

W czwartek trwa główna runda mistrzostw Europy (o cztery drużyny dalej). Ale o tym, kto zagra dalej dla Niemiec, zadecydują testy koronowe…

► W środę trener reprezentacji powołał dwóch dodatkowych zawodników: bramkarza Daniela Rebmanna (28 lat / Göppingen) i lewego skrzydłowego Patricka Ziekera (28 lat / Stuttgart).

REKLAMA

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.