Handel częściami samochodowymi: Knoll ma nowego dyrektora zarządzającego

Po przejęciu przez Alliance Automotive Group (AAG), Knoll GmbH ponownie pozycjonuje się na szczycie. Zgodnie ze środowym oświadczeniem Heiko Baumann przejmie zarządzanie salonem sprzedaży części samochodowych 1 stycznia 2023 roku. W przyszłości Baumann będzie odpowiedzialny za koordynację i realizację wszystkich działań sprzedażowych z AAG Niemcy oraz realizację planu. celów.

W maju AAG Germany ogłosiło przejęcie wszystkich udziałów Knoll GmbH (Knoll) i Transport + Logistik Schleiz GmbH (pisaliśmy). Od tego czasu firma jest stale integrowana ze strukturą organizacyjną AAG, a określone usługi AAG zostały dodane do portfolio usług Knoll. Tymczasowe zarządzanie zostało powierzone temu procesowi do końca września.

Według doniesień Baumann będzie kierował organizacją Knoll z centrali w Bayreuth. Oczekuje się, że doświadczony ekspert ds. przemysłu i sprzedaży zintensyfikuje współpracę w ramach organizacji AAG Germany i skoncentruje się na sprzedaży regionalnej. „Cieszymy się, że możemy powitać pana Baumanna w rodzinie AAG i życzymy mu wszelkich sukcesów w jego nowej roli”, wyjaśniła nowa firma macierzysta Knoll w Münster.

Knoll to tradycyjna hurtownia części samochodowych. Firma została założona około 90 lat temu i dziś posiada 18 punktów sprzedaży w Bawarii, Berlinie, Brandenburgii, Saksonii i Turyngii. W ubiegłym roku około 560 pracowników osiągnęło obrót netto w wysokości 107 milionów euro. AAG jest graczem IAM działającym w całej Europie, który według własnych informacji zaopatruje około 50 000 warsztatów w części zamienne do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Sieć obejmuje ponad 700 własnych placówek i ponad 1700 stowarzyszonych punktów sprzedaży we Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Polsce, Holandii, Belgii, Hiszpanii i Portugalii.

Patricia Marsh

„Dożywotni gracz. Fanatyk bekonu. Namiętny introwertyk. Totalny praktyk Internetu. Organizator”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *