Inicjatywa Lidla dotycząca zdrowszego odżywiania: mniej cukru, mniej soli

hehe

Debilu krastas_

80.

80. Portret

Obiecuje, że wszędzie będzie mniej cukru, az tego, co zauważyłam, produkty stają się coraz słodsze. Ludzie mają dużo cukrzycy, ale trudno o słodycze, chleb bez cukru.

V

V-Portret

Brak soli, masz tu inicjatywę…

gdgd

portret gdgd

bojkot sitems landzbergio pakalikams

Mówisz poważnie ?

Mówisz poważnie ?  portret

Przeczytaj skład suplementów. W tym celu umieść go w kapsułkach, które według badań wskazują, że organizmowi brakuje „pewnych substancji” i zawsze przepisuj suplementy zawierające glukozę. Podstawą szkoły są sztuczne słodziki, które wolno umieszczać wszędzie, bo konsekwencje ich stosowania prędzej czy później sprowadzają konsumentów do gabinetów lekarskich.

Czemu

dlaczego portret

Po co mówić słowem o utwardzonych tłuszczach? Tłuszcze uwodornione są tak samo złe jak cukier.

cukier

portret cukru

podobno bez cukru…

JEŚLI

Portret AK

„suplementy z tej samej soli i cukru, ale nie w opakowaniu, tylko w kapsułkach” – z jakiegoś powodu nie wierzę. Po co wpychać je do kapsułek, jeśli przegapiasz doznania smakowe samego języka. Kakao wszelkiego rodzaju minus liurlinkit, jest rozcieńczony cukier. Napoje sokowe. A nawet jedna czwarta banana to cukier.

Już

Już portret

Zła niemoralna reklama wiosenna.

A

Portret

Cóż, mniej cukru, mniej soli i….mniej jedzenia.Ile by to przyniosło korzyści, zaoszczędziłoby pieniądze, gotowanie, zużycie gazu lub energii elektrycznej, potrzeba toalet. Wszystko tylko przynosi korzyści, ale nie wiemy dobrze, kiedy dziennikarze umieszczają wszystko na swoim miejscu, a usługi żywieniowe i leki i choroby…..

Inny

Portret Alio

LT wkrótce umrze z powodu chemii

Mówisz poważnie ?

Mówisz poważnie ?  portret

Wynika to z większej ilości sztucznych słodzików, substancji chemicznych naśladujących sól, wzmacniaczy smaku, barwników itp., które z czasem zjadły wątrobę i trzustkę, prowadząc do wysokiego poziomu cukru we krwi, nie tylko w opakowaniu, ale także w kapsułkach.

O reklamie gera

Portrety reklamowe Gery

Ale dlaczego. W UE nie ma podatku na cukier i olej palmowy… a na opakowaniu można by napisać wyraźnie ile łyżeczek cukru jest w 100g. Ponieważ ludzie nie rozumieją gramatyki pisanej małymi literami. A produkty, w których więcej cukru kosztowałoby więcej niż te, w których mniej, to sami producenci nie produkują takiej sudo autoryzowanej usługi gastronomicznej, kolejną wadą rządu jest to, że nie ma przepisów na cukier w żywności, powiedzmy 10g cukru na 100 jedzenie, oprócz słodyczy… no cóż, rozrzuć wszystko i wszystko jest dozwolone, wtedy będziemy jak w USA jedna trzecia z nadwagą…

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *