Jeden z najpopularniejszych sklepów Iki zostaje zamknięty w Wilnie: będzie zamknięty przez co najmniej dwa miesiące

Sklep radykalnie się zmieni

„Każdego dnia ciężko pracujemy, aby stworzyć jak najlepsze doświadczenia zakupowe dla naszych klientów, dlatego intensywnie aktualizujemy i unowocześniamy sklepy w sieci, przeglądamy i aktualizujemy asortyment oraz wdrażamy innowacje detaliczne. jubileusz 30-lecia wyremontujemy jeden z największych i najsłynniejszych sklepów Iki w stolicy Obiecujemy, że po przebudowie sklep mile zaskoczy wszystkich rozwiązaniami technologicznymi i wnętrzarskimi, jeszcze szerszym wyborem produktów – mówi Lina Muižienė, dyrektor wykonawczy sieci sklepów Iki.

Sklep IKI Minskas znajduje się w jednej z najbardziej ruchliwych części miasta, w dzielnicy mieszkalnej Žirmūnai, na skrzyżowaniu kilku niezwykle ruchliwych ulic, dzięki czemu każdego dnia przyjmuje duży napływ odwiedzających. Obiecuje się, że po przebudowie stanie się jednym z najnowocześniejszych sklepów tej sieci na całej Litwie i jeszcze lepiej spełni potrzeby klientów, którzy często go odwiedzają.

IKI Mińsk zaprasza klientów od 23 lat

Sklep IKI Mińsk został otwarty w 1999 roku na miejscu legendarnego mińskiego centrum handlowego, które istnieje tu od kilkudziesięciu lat i jest dobrze znane wszystkim mieszkańcom Wilna. Oprócz sklepów spożywczych, punktu komunikacji, fryzjera i księgarni w mieście działała jedna z wielu stołówek ze zdrową żywnością.

IKI Mińsk, który otworzył swoje podwoje 23 lata temu, jest jedną z najstarszych sieci sklepów w Wilnie i na całej Litwie. Wtedy powierzchnia sklepu osiągnęła 1500 metrów kwadratowych. M. i był to jeden z pierwszych skomputeryzowanych supermarketów. Sklep ten był jednym z najnowocześniejszych w stolicy.

Ostatni remont sklepu miał miejsce w 2011 roku. Po remoncie w tym roku zwiększyła się powierzchnia sprzedaży sklepu, odnowiono wnętrze, poszerzono asortyment oraz poprawiono układ towarów.

Sieć detaliczna Iki stale aktywnie się rozwija. 2021 Otwarto 6 nowych sklepów Iki w Wilnie, Kownie, Ringaudai i Kuršėnai. Nie mniej niż 26 sklepów Iki zostało również wyremontowanych do najnowszych standardów w ciągu roku. W ubiegłym roku zaktualizowano również koncepcję małych sklepów IKI Express.

Iki planuje w tym roku kontynuować rozwój, otworzyć od 5 do 7 sklepów i zainwestować około 10 mln LTL. euro.

Sieć dystrybucji Iki obejmuje obecnie łącznie 231 sklepów Iki, 2 centra logistyczne, centrum produkcji kulinarnej i 3 piekarnie regionalne. W sieci detalicznej pracuje ponad 5,9 tys. osób. pracownicy.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.