KFC Uerdingen przynosi znane nazwiska – JEGO ojciec grał osiem razy dla DFB-Elf – PIŁKA NOŻNA

KFC Uerdingen zawsze lubi przyciągać wielkie nazwiska!

Tym razem Chaos-Klub (postępowanie upadłościowe po odejściu inwestorów i utracie licencji na trzecią ligę) zapewnił sobie przybysza z narodowymi genami gracza w Zachodniej Lidze Regionalnej. Tim Brdaric (21), syn ośmiokrotnego reprezentanta Thomasa (47), przeniósł się do Krefeld.

W przeciwieństwie do swojego słynnego ojca, Tim nie dąży do realizacji swoich celów. Przeciwnie! Syn Brdarica zajmie się w przyszłości zapobieganiem bramkom w Uerdingen, powinien wzmocnić centralną obronę ligi regionalnej.

Brdaric grał wcześniej w Koblencji w Regionalliga Südwest w FC Rot-Weiss Koblenz, gdzie wystąpił tylko dwa razy.

Tak samo było, gdy Tima trenował Papa Thomas. Jest trenerem pierwszoligowego albańskiego klubu KS Vllaznia Szkodra, aw zeszłym roku zajął czwarte miejsce z klubem.

01:49

szalony głos
Großkreutz śpiewa piosenkę fanów Dynamo Drezno

Źródło: Instagram/@fischkreutz, BILD

Tim miał krótki okres w albańskim klubie w zeszłym roku, zanim kilka miesięcy później dołączył do Koblencji.

Teraz powinno wreszcie działać w Uerdingen. W przeszłości drużyna czwartej ligi przyciągała uwagę transferami, takimi jak mistrz świata Kevin Großkreutz (33) czy były gwiazdor Bayernu Jan Kirchhoff (31).

Klub znajduje się obecnie na dole tabeli Western Regional League z zaledwie jednym punktem po 23 meczach. Niedawno „Sąd Okręgowy w Krefeld umorzył również postępowanie upadłościowe dotyczące majątku klubu piłkarskiego Krefeld Uerdingen 05 eV (KFC Uerdingen 05 eV) decyzją z dnia 31 stycznia 2022 r.” – ogłosił klub w tym tygodniu.

REKLAMA

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *