Kiedy Klingbeil usprawiedliwia kumoterstwo Putina, spojrzenie dziennikarza mówi wszystko – polityka

Wszystkie wiadomości o wojnie na Ukrainie można znaleźć w okienku FOCUS Online

Lider SPD Lars Klingbeil starł się z dziennikarką Sabine Adler na konferencji ZDF Maybrit Illner. Klingbeil mówił o tym, jakie błędy popełniono w rosyjskiej polityce i przez kogo. Ale egzekucja nie wystarczyła Adlerowi.

Adler: „Mówiłeś wiele rzeczy, ale dokładnie tego nie powiedziałeś. Wystarczy nazwać to koniem i jeźdźcem. To po prostu ważne dla tego kraju w tej niezwykle trudnej sytuacji.

Dziennikarz Adler przybity Klingbeil

Według Adlera, w „niesamowitym egoizmie” Niemcy kryminalnie ignorowały interesy swoich sąsiadów, takich jak Polska i kraje bałtyckie.

Adler: „Ten egoizm, to też musi być wyjaśnione”.

Klingbeil: „Przepraszam panią Adler, ale dla mnie jest w porządku jako przewodniczący SPD od grudnia 2021 roku…”

Adler: „Ale już jesteś na imprezie, jeśli dobrze pamiętam!”

Klingbeil: „Dokładnie, a teraz jestem w stanie wyciągnąć właściwe wnioski. I dlatego ważne jest, abym pracował nad tym, co poszło nie tak w przeszłości”.

Adler: „Jak zamierzasz to zrobić?”

Klingbeil: „Nie wiem, czy teraz widzowie są zainteresowani. Ale że mamy te debaty na przyjęciu. Wydarzenie odbędzie się 19 października. Zrobimy to. Nie ma mnie. Dla mnie, na przykład, pytanie, kiedy mam do czynienia z Chinami, to jakie konsekwencje wyciągam z faktu, że powstały jednostronne zależności, a tego należy unikać w przyszłości.

Spojrzenie dziennikarza mówi wszystko. Klingbeil po prostu nie nazwał „konia i jeźdźca”. A także nie powiedział konkretnie, co robi SPD, aby podniecić kumpli Putina.

Cały pokaz można obejrzeć na
Biblioteka mediów ZDF
Patrzeć na. Do porównania elektryczności i gazu Check24

Użytkownicy są również zainteresowani tymi tematami:

Bianca Robbins

„Miłośnik internetu. Dumny ewangelista popkultury. Znawca Twittera. Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Zły komunikator”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.