Konserwacja Klostermansfeld obecnie 16.08.2022: TA praca nad siecią energetyczną jest obecnie w toku

Prace konserwacyjne prowadzone są w Klostermansfeld w rejonie kodu pocztowego 06308 od poniedziałku rano. Od tego czasu mogły wystąpić przerwy w dostawie prądu w sieci energetycznej. Wszystkie informacje o wydarzeniach w Klostermansfeld od 15 sierpnia 2022 r. oraz o tym, czy doszło do awarii zasilania, można przeczytać tutaj na news.de

Awarie i konserwacja w Klostermansfeld na bieżąco

W Klostermansfeld w Saksonii-Anhalt gospodarstwa domowe są pozbawione prądu średnio tylko przez 17 minut rocznie. Sieć energetyczna jest bardzo odporna na zakłócenia na terenie całych Niemiec. W zdecydowanej większości przypadków występują „tylko” bardzo lokalnie ograniczone zwarcia niskonapięciowe. Według portalu Störsauskunft.de, obecnie znajduje się raport z konserwacji dla miasta Klostermansfeld. Odpowiedzialność spoczywa na regionalnym operatorze sieci elektroenergetycznej Mitteldeutsche Netzgesellschaft Strom mbH. Wszystkie szczegółowe informacje o możliwych i istniejących problemach z siecią można znaleźć tutaj w naszym przeglądzie.

Ta konserwacja trwa obecnie 16 sierpnia 2022 r. w Klostermansfeld

Od 15.08.2022, 08:00 w regionie Na górze w Klostermansfeld w okręgu administracyjnym „Mansfelder Grund-Helbra” (kod pocztowy 06308, Mansfeld-Südharz) rutynowe prace konserwacyjne prowadzone na zlecenie Mitteldeutsche Netzgesellschaft Strom mbH. W tej chwili mogą wystąpić zakłócenia, a końca prac nie widać. Raport na żywo od operatora sieci nie jest dostępny.

(Ostatnia aktualizacja: 16.08.2022, 21:24)

Zgłaszanie awarii zasilania do Klostermansfeld: W jaki sposób mój raport o awarii trafia we właściwe miejsce?

Co musisz wiedzieć: Awaria zasilania nie zawsze jest nagłym przypadkiem. Wybieraj tylko numery alarmowe policji lub straży pożarnej w nagłych wypadkach. Zamiast tego najpierw spróbuj dowiedzieć się, czy problem występuje tylko w twoim mieszkaniu, na przykład dlatego, że przepalił się bezpiecznik w skrzynce bezpieczników. Jeśli nie, przejdź do strony zgłaszania incydentów swojej firmy energetycznej i tam zgłoś swój incydent.

Tutaj możesz uzyskać dostęp do informacji o błędach od operatora sieci Mitteldeutsche Netzgesellschaft Strom.

lista kontrolna gospodarstw domowych

Nigdy nie zaszkodzi mieć pewne przedmioty w domu na wypadek sytuacji awaryjnej. Tutaj znajdziesz nasz przegląd artykułów, z których możesz skorzystać w przypadku brak prądu zdecydowanie może pomóc:

 • Oświetlenie:
 • Pochodnia / świece / podgrzewacze
 • Rezerwowe źródła zasilania:
 • ewentualnie generator awaryjny
 • Zapasowe baterie / zapasowe baterie / power bank
 • Posiłek:
 • Kuchenka kempingowa z wkładem gazowym
 • Towary łatwo psujące się / zaopatrzenie w wodę
 • Klimat:
 • koce / śpiwory
 • Drewno / Węgiel / Ropa / Benzyna
 • skrzynia chłodząca
 • Różnorodny:
 • lek
 • mokre chusteczki
 • worek na śmieci
 • zapewnienie płynności

częstotliwość przerw w zasilaniu

Awarie sieci energetycznej zdarzają się od czasu do czasu, choć w większości mają one charakter regionalny i przejściowy. W Niemczech robi się wiele, aby zapewnić nieprzerwane zasilanie, więc statystycznie niemieckie gospodarstwa domowe muszą być pozbawione prądu średnio przez mniej niż 20 minut rocznie. W Wielkiej Brytanii to już ponad godzina rocznie, w niektórych krajach europejskich, takich jak Polska czy Włochy, nawet ponad 3 godziny.

Porównanie krajów związkowych przeprowadzone przez Federalną Agencję Sieci pokazuje, że kluczowe dane dotyczące przerw w dostawie prądu wynoszą od 9 do 19 minut. Na czele listy znajdują się Nadrenia-Palatynat (ok. 19 minut rocznie) i Brandenburgia (ok. 17 minut), a tuż za nimi Saksonia-Anhalt (16 minut). Z kolei Meklemburgia-Pomorze Przednie, Hesja, Bawaria, Berlin i Szlezwik-Holsztyn doświadczają najmniejszej liczby przerw w dostawie prądu (po około 9 minut).

śledzić news.de już w Facebook oraz youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, wspaniałe konkursy i bezpośrednią linię do redaktorów.

+++ Uwaga redakcyjna: Ten tekst powstał na podstawie aktualnych danych przy pomocy AI. Wszelkie uwagi lub pytania prosimy kierować na adres zettel@news.de. +++

roj/news.de

Patricia Marsh

„Dożywotni gracz. Fanatyk bekonu. Namiętny introwertyk. Totalny praktyk Internetu. Organizator”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.