Kraje euro i Azja: Apple ma udział w popycie: Apple podnosi ceny w sklepach z aplikacjami w kilku krajach w październiku | Nowy

Społeczeństwo ogłosiło, że aplikacje i zakupy w aplikacji staną się droższe we wszystkich krajach korzystających z euro, a także w Polsce, Szwecji, Japonii, Malezji, Pakistanie, Korei Południowej, Wietnamie i Chile. Nowe ceny, z wyłączeniem subskrypcji automatycznie odnawianych, wejdą w życie 5 października. Powiedział, że w niektórych krajach, takich jak Wietnam, wzrost cen wynika z nowych przepisów dotyczących pobierania podatków od konsumentów.

Gwałtowny wzrost inflacji, stóp procentowych i cen energii również pchnął jena, euro i niektóre waluty rynków wschodzących w stosunku do dolara. Euro spadło do najniższego poziomu od dwóch dekad i obecnie oscyluje wokół parytetu z dolarem.

Apple chce uniezależnić się od rozwoju smartfonów i rozwinąć biznes usługowy, który obejmuje również sklepy z aplikacjami. Oddział szybko się rozrósł w ostatnich latach i obecnie co kwartał generuje 20 miliardów dolarów sprzedaży.

Akcje Apple’a tymczasowo wzrosły o 0,56% na NASDAQ po 155,33 USD.

Bangalore/Sztokholm (Reuters)

Produkty lewarowane wybrane przez Apple Inc.Dzięki nokautom inwestorzy spekulacyjni mogą nieproporcjonalnie uczestniczyć w ruchach cenowych. Po prostu wybierz żądaną dźwignię, a my pokażemy Ci odpowiednie otwarte produkty w Apple Inc.

Dźwignia musi wynosić od 2 do 20

Brak danych

Więcej wiadomości o Apple Inc.

Źródła obrazu: TonyV3112 / Shutterstock.com, WaitForLight / Shutterstock.com

Pierce Caldwell

„Guru kulinarny. Typowy ewangelista alkoholu. Ekspert muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.