Krumbach: Krumbacher Erwin Vollerthun żyje dla polsko-niemieckiego pojednania


Więcej
Co Erwin Vollerthun z Krumbach zrobił dla stosunków polsko-niemieckich i jak wolontariat ukształtował jego życie.

Okres adwentowy to szczególne wyzwanie dla Erwina Vollerthuna: każdego roku wysyła około 280 listów na Boże Narodzenie, orędzi pokoju w podwójnym znaczeniu. Jest to dobra nowina o narodzinach Odkupiciela i rozjemcy, którą głosi jej list na Boże Narodzenie. Równocześnie jednak jego listy zawierają doniesienia o tym, co zrobił dla międzynarodowego porozumienia między Polską a Niemcami w ciągu właśnie kończącego się roku. Dla niego na przestrzeni lat stało się to czymś w rodzaju pracy na całe życie.

Ten artykuł nie kończy się na tym, ale jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów. Niestety, ustawienia Twojej przeglądarki uniemożliwiają nam obecnie wyświetlanie odniesienia do naszej oferty subskrypcji. Jeśli chcesz kontynuować czytanie, możesz przetestować naszą ofertę PLUS+ tutaj. Jeśli jesteś już subskrybentem PLUS+, .

Ten artykuł nie kończy się na tym, ale jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów. Niestety, ustawienia Twojej przeglądarki uniemożliwiają nam obecnie wyświetlanie odniesienia do naszej oferty subskrypcji. Jeśli chcesz kontynuować czytanie, możesz przetestować naszą ofertę PLUS+ tutaj.

następujące tematy

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.