Lewandowski „zszokowany”: Paulo Sousa prowokuje Zoffa w Polsce – FOOTBALL INTERNATIONAL

Nieprzyjemny bałagan dla reprezentacji Polski!

Były zawodowiec z Dortmundu Paulo Sousa (51), trener reprezentacji Polski od stycznia 2021 r., powoduje mega-Zoff i chce rozwiązać kontrakt, bo ma lepszą ofertę – z jego punktu widzenia.

04:50

Błyszczące na Boże Narodzenie
Pijany sędzia pokazuje fanom środkowy palec

Źródło: BILD / Sportdigital / Instagram

Szef stowarzyszenia Cezary Kulesza poinformował na Twitterze: „Paulo Sousa poinformował mnie dzisiaj, że chce rozwiązać umowę ze stowarzyszeniem za obopólną zgodą”.

Potwierdził doniesienia mediów portugalskich i brazylijskich, że Sousa najwyraźniej zgodził się na dwuletnią umowę z brazylijskim klubem Flamengo Rio de Janeiro.

Fani i media oskarżają Portugalczyków o zdradę. Jak powiedział jego rzecznik, kapitan Polski i napastnik Bayernu Robert Lewandowski (33 l.) był bardzo poruszony: „Robert jest zszokowany i zaskoczony poczynaniami trenera Sousy” – powiedziała polskiej gazecie „Interia” Monika Bondarowicz.

Kulesza wyjaśnił, że PZPN nie zaakceptuje odejścia Sousy: „To skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie, które nie odpowiada wcześniejszym wypowiedziom menedżera. Dlatego zdecydowanie odmówiłem przyjęcia tego.

O tym, czy trener i PZPN mogą jeszcze dojść do porozumienia w sprawie dalszych kroków, rozstrzygnie się prawdopodobnie w poniedziałek.

Pod Sousą Polska zawiodła na czerwcowych Mistrzostwach Europy, kończąc grupę E w fazie grupowej dwiema porażkami (2:1 ze Słowacją, 2-3 ze Szwecją) i remisem (1:1 ze Hiszpanią).

REKLAMA

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *