Loty narciarskie na żywo w telewizji dzisiaj: Mistrzostwa świata w lotach narciarskich transmitowane w Vikersund

Dzisiaj, 13 marca 2022 i cały weekend od Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich w Vikersund. Mistrzostwa Świata odbędą się od 10-13 marca 2022 odbyła się w Norwegii. Dziś odbył się finał konkursu indywidualnego największej skoczni na świecie, dziś są to zawody drużynowe.

• jak on widzi? Cogodzinny na Mistrzostwa Świata w Lotach Narciarskich 2022 w Vikersund?
  • Kiedy jakie zawody na żywo w telewizji przenosić?
  • A gdzie właściwie jest? rekord świata w lotach narciarskich?

Oto przegląd wszystkich informacji o Mistrzostwach Świata w Lotach Narciarskich 2022:

Harmonogram Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich 2022 w skrócie

Po kwalifikacjach w czwartek i rozpoczęciu Skok indywidualny, mężczyźni W piątek w programie w sobotę znalazły się ostatnie etapy konkursu indywidualnego. Na zakończenie Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich, dziś, w niedzielę 13 marca, drużyna skacze. Oto dokładna Program Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich:

• Czwartek, 10 marca 2022: 15:50 – Kwalifikacje
  • Piątek, 11 marca 2022: 16:30 – Konkurs indywidualny I i II runda
  • Sobota 12 marca 2022: 16:30 – Konkurs indywidualny (III i IV runda)
  • Niedziela, 13 marca 2022: 16:30 – zawody drużynowe

Loty narciarskie: transmisja na żywo Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich w telewizji

Dobra wiadomość dla fanów tego widowiskowego sportu. Wszystkie zawody Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich 2022 odbędą się o godz Streamuj bezpłatną telewizję na żywo. Prawa do przesyłu mają ARD zabezpieczone. A bezpłatna transmisja na żywo będzie też kilka na sportschau.de.

Skok drużynowy w lotach narciarskich: Niemcy zajmują drugie miejsce w Pucharze Świata

Niemieccy skoczkowie narciarscy zdobyli srebro w konkursie drużynowym na Mistrzostwach Świata w Lotach w Vikersund w Norwegii, dzięki czemu uniknęli walki o tytuł bez medalu. Z Severinem Freundem, Andreasem Wellingerem, Markus Eisenbichler i Karl Geiger Niemiecki kwartet musiał jedynie przyznać się do porażki ze słoweńskimi przełożonymi Domenem Prevcem, Peterem Prevcem, Timim Zajcem i Anze Lanisekiem. Gotowe podium Norwegia. Austria, Japonia i Polska zostały bez medalu drużynowego na największym obiekcie świata.

Skok indywidualny w lotach narciarskich: Lindvik jest mistrzem świata

Mistrz olimpijski Marius Lindvik zdobył tytuł mistrza świata w lotach narciarskich. 23-letni Norweg pokonał w Vikersund 232,5, 226,5, 230 i 224,5 metra i wygrał w sobotę przed Słoweńcem Timim Zajcem i Stefan Kraft, rekordzista świata Austrii złoty medal. Niemiecki posiadacz tytułu Karl Geiger był znacznie poniżej wysokich oczekiwań i zakończył na ósmym miejscu po słabym pierwszym dniu.

Również Severin Freund (12.), Andreas Wellinger (14.), Constantin Schmid (17.) i rozczarowujący Markus Eisenbichler (Ranga 18) nie miała nic wspólnego z rangami medalowymi. To właśnie w oczekiwaniu na niedzielę (16:30 / ARD). skoki zespołowe. Niemcy jako bramkę przywiozły medal, faworytami do złota są Norwegia i Słowenia. Rekord świata Krafta wynoszący 253,5 metra z 2017 roku pozostał nienaruszony trzeciego dnia lotów w Vikersund.

Rekord świata w lotach narciarskich: jak daleko jest najdłuższa skocznia narciarska?

ten rekord świata w lotach narciarskich została utworzona z tej samej skoczni narciarskiej w Vikersund, która jest również używana do skakania podczas tych Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich. Austriak Stefan Kraft ustanowił rekord odległości. Studia ukończył 18 marca 2017 r. najdłuższa skocznia narciarska w historii i wylądować na 253,5 metra.