Ludzie: Izrael Losada Salvador jest nowym COO AutoStore – Ludzie (ludzie) | Aktualności | LOGISTYKA DZIŚ

Norweski dostawca technologii magazynowych AutoStore wyznaczył Izrael Losada Salvador na stanowisko COO z dniem 1 czerwca 2022 r. Jak informuje na swojej stronie internetowej firma Nedre Vats, Hiszpan zastępuje Jone Gjerde, który przeszedł na emeryturę 30 czerwca tego roku. Na nowym stanowisku Salvador musi poprowadzić firmę do kolejnego etapu przygotowując m.in. rozbudowę mocy produkcyjnych w polskim zakładzie.

Łańcuch dostaw w centrum obaw

Oprócz zapewnienia tego samego poziomu jakości i przestrzegania obecnie stosowanych metod, Salvador jest odpowiedzialny za ocenę obecnego łańcucha dostaw w celu zidentyfikowania kluczowych ulepszeń strategicznych w celu zwiększenia odporności. Współpracuje również z działem produktu przy opracowywaniu innych inicjatyw produktowych i produkcyjnych. Serwis i wsparcie są również częścią obszaru kompetencji Salvadora.

„Cieszymy się, że Izrael dołączył do naszego rozwijającego się zespołu w czasie, gdy rozwijamy się i rozwijamy naszą działalność zgodnie z zapotrzebowaniem rynku. Jestem przekonany, że Izrael wniesie znaczący wkład zarówno w swoją organizację, jak i całą firmę. Izrael już zna branżę i ludzi w firmie i jestem przekonany, że obie strony będą świetnie do siebie pasować” – powiedział o nominacji prezes AutoStore Karl Johan Lier.

Przed dołączeniem do AutoStore inżynier przemysłowy pracował jako dyrektor generalny w NorSun AS oraz jako dyrektor operacyjny i kierownik sprzedaży w Kitron AS, dostawcy usług produkcji elektroniki. Salvador zajmował również stanowiska w grupie produktów sejsmicznych i zajmował różne stanowiska w firmie Schlumberger. Tam pod adnerem pracował dla spółek zależnych Schlumberger Fjord Instruments, Lasalle oraz dla oddziału krajowego w Rosji. Oprócz tytułu magistra inżynierii przemysłowej na Politechnice w Walencji (Hiszpania), Salvador posiada również tytuł magistra w dziedzinie biznesu międzynarodowego z NHH (Norwegia).

Pierce Caldwell

„Guru kulinarny. Typowy ewangelista alkoholu. Ekspert muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *