Messenger nie działa na całym świecie: niektórzy użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości ani wykonywać połączeń

W liście do redakcji Jomantė z Wilna napisała: „Mój mąż miał bardzo złego komunikatora na facebooku. Nie wysyłałeś gifów ani nie zezwalałeś na połączenia”.

Redakcja otrzymywała również zgłoszenia awarii od innych użytkowników.

Witryna rejestrująca różne awarie usług internetowych”downdetector.com„Wiadomości są przekazywane na całym świecie, ale liczba ta nie jest zbyt wysoka.

Nie ma możliwości sprawdzenia, ile nieaktywnych aplikacji działa na Litwie lub w krajach bałtyckich, ale w sąsiedniej Polsce jest około 5000 raportów na minutę. W Czechach jest około 1500 raportów na minutę. W Europie Zachodniej jest ich tylko kilkaset.

Nagrywanie zgłoszeń rozpoczęło się około godziny 18:00. Czas litewski.

Redakcja Delfi zauważyła również, że połączenia nie są dozwolone przez aplikację Messenger, a awarie połączenia internetowego są zgłaszane, nawet jeśli połączenie internetowe działa i jest stabilne.

Amerykańska firma Meta nie zgłosiła jeszcze oficjalnie żadnych problemów ze swoim gadżetem Messenger.

Nie wiadomo, czy dotyczy to również użytkowników Androida i Apple.

Surowo zabrania się wykorzystywania informacji publikowanych przez DELFI na innych stronach internetowych, w mediach lub gdzie indziej, lub rozpowszechniania naszych materiałów w jakiejkolwiek formie bez zgody, a jeśli uzyskano zgodę, DELFI musi być podane jako źródło.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *