Metalistka zareagowała na eleganckie „uczucia” Moniki Liu: chwaliła nazwiska

Po zwycięstwie Moniki Liu w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Eurowizji słychać było nie tylko pozdrowienia, ale także różne przepowiednie, czy wykonawcy będą się uśmiechać ze szczęścia. Były też reakcje na jego twórczość. Metalista Alexandre również chciał podzielić się swoją opinią.

Na początku klipu, który udostępnił na platformie YouTube, rzecznik stylu heavy metalowego przyznał, że nigdy nie słyszał utworu „Feelings” i że sama Monica Liu nie znała.

Natychmiastowa reakcja Reakcję na występ Moniki Liu możecie zobaczyć tutaj:

WIDEO: SINGER HEAVY METAL PO RAZ PIERWSZY REAKCJA NA MONIKĘ LIU SENTIMENTAI | REAKCJA TECHNICZNA


Niemniej od pierwszych akordów utworu krytyka zaskoczył głos Moniki, której nie szczędził komplementów. Pochwalił swoją umiejętność radzenia sobie z wokalami w różnych rejestrach – zarówno śpiewając niskie, jak i wysokie tony.

W wielu miejscach metalista próbował naśladować sposób śpiewania Moniki.

„Jest dobrze, jest fantastycznie” – muzyk nie mógł się dziwić.

Podobał mu się również stosunek instrumentów do wokalu i chórki. Pokój mu przypominał odjechany styl. W końcu domyślił się, że na technikę śpiewania Moniki duży wpływ miał jazz.

Nie jest tajemnicą, że wokalistka jest naprawdę obojętna na ten styl. Zeszłego lata wystąpiła na Festiwalu Jazzowym na Zamku w Kłajpedzie i kilkakrotnie występowała z Jazz Cellar.

Marius Pocevičius, aka Munis, zareagował ostatnio na spektakl przez pryzmat humoru. Ten ostatni postanowił nawet przetłumaczyć piosenkę dla obcokrajowców. Oczywiście tłumaczenie mogło nie być dokładne w niektórych miejscach, ale w tym sensie najważniejsze było to, że zostało wypowiedziane słowo „Uczucia”.

Reakcję Muniego na występ Moniki Liu można zobaczyć tutaj:

WIDEO: Reakcja na Eurowizję 2022 | Litwa | Monika Liu – Sentimentai


Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *