Nasze serca biją dla Twojego zdrowia


Sonnen-Apotheke w Vöhringen otwiera się w Walentynki – specjalne miejsce dla zdrowia.

W sam raz na Walentynki w poniedziałek, 14 lutego, zdrowie serca zabije szybciej w Vöhringen. Po dwumiesięcznym okresie remontu, Sonnen-Apotheke przy Ulmer Straße 6 jest ponownie otwierany. „Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie Państwa do jednej z najnowocześniejszych aptek w dolinie Iller”, mówi dr Frank Henle, który jest właścicielem Sonnen-Apotheke od 2017 roku i prowadzi aptekę na Ring na północ od Vöhringen i Brunnen- Apoteka w Bellenbergu.

Sonnen-Apotheke został rozbudowany i zaprojektowany jako specjalne miejsce dla zdrowia. Goście mogą czuć się komfortowo i w dobrych rękach w zupełnie nowej, przyjemnej i nowoczesnej atmosferze. Dostęp jest łatwy i pozbawiony barier.

Otrzymasz najlepszą obsługę w zwykły sposób i możesz liczyć na kompetentne porady zaufanych kontaktów. Wspierają ich znane twarze z zamkniętej od tego czasu apteki Saint-Michel.

Zespół Sonnen-Apotheke przywiązuje dużą wagę do kontaktu z klientem. „Chcemy nie tylko oddać lek bez recepty na receptę, ale raczej udzielić klientowi spersonalizowanej porady, wziąć go za rękę, że tak powiem, i poświęcić się temu z osobistym ciepłem”, opisuje Franka Henlego. . „Z niecierpliwością czekamy na silną i zdrową przyszłość i zawsze zwracamy uwagę na Twoje samopoczucie”.

Na otwarciu 14 lutego na każdego klienta czeka mała walentynkowa niespodzianka.

Apteka Sonnen Vohringen

Ulmer ul. 6
89269 Vohringen
Telefon (07306) 3 11 22
Faks (07306) 3 13 11

od poniedziałku do piątku
8:00 do 18:30
sobota
8:00 do 13:00

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.