Nathalie Volk: „Frank faktycznie mnie wykupił”

Nathalie Volk zdradza pikantne szczegóły w wywiadzie miłosnym |

„Frank faktycznie mnie kupił”

Przepraszamy, zawartość nie jest już dostępna.

On jest nie tylko jej wielką miłością. Był jego zbawieniem.

Aktorka Nathalie Volk (25) i multimilioner Frank Otto (64 lata) błyszczeli w sobotę po raz pierwszy od czasu powrotu miłości razem na imprezie towarzyskiej.

Na 72. Balu Prasowym w Hamburgu w Grand Elysée Hotel wyglądali, jakby się zakochali. Zdjęcia, które prawie sprawiają, że zapominasz, że Nathalie była w związku z innym mężczyzną między nimi. Wyemigrowała do Turcji dla rockera Timura A. i tam nawet się z nim zaręczyła. Ale po kilku miesiącach wszystko zniknęło, Nathalie wróciła do swojego przybranego domu w USA.

Teraz model wyznaje w rozmowie z RTLpowrót nie był bezproblemowy. Frank Otto „odkupił to”.

Gwałtowna miłość bez happy endu: w listopadzie 2020 roku Nathalie Volk zakochała się w wcześniej skazanym na zagładę publicznym Timu A., a para zaręczyła się we wrześniu 2021 roku. Miesiąc później Nathalie ogłosiła rozstanie

Zdjęcie: Prywatne

„Pomógł mi się stamtąd wydostać”

Para rzeczywiście chciała opowiedzieć o swoim wielkim miłosnym powrocie w wywiadzie. Ale szczególnie zaskakujące jest stwierdzenie ludzi o ich związku z byłym rockmanem.

Była uczestniczka GNTM, która rozpoczęła karierę aktorską jako Miranda DiGrande w USA, mówi: „Frank faktycznie mnie wykupił. Więc co masz na myśli przez wykupienie? …ale pomógł mi się wydostać”.

Separacja wydaje się przebiegać gładko. Volk w październiku zeszłego roku w BILD: „Zerwaliśmy z Timurem w dobrych stosunkach”.

ONA najwyraźniej jej nie uwierzyła: matka Nathalie, Viktoria Volk, z którą modelka zerwała kontakt podczas pobytu w Turcji, dużo rozmawiała wtedy z Frankiem Otto. Między innymi, jak jego córka potrafiła wyjść z sytuacji z bujakiem.

W wywiadzie Nathalie Volk mówi: „Myślę, że gdybym nie była sławna w Niemczech, byłoby znacznie trudniej się stamtąd wydostać”.

Nathalie nie wyjaśnia dokładnie, co przez to rozumie.

Razem walczyli o Nathalie: Mama Viktoria i jej przyjaciel Frank Otto

Walczyli razem dla Nathalie: Mama Viktoria i Frank Otto

Zdjęcie: Getty Images

Ona tego chce na przyszłość

Na szczęście za parami są ciężkie czasy, które nie mogą się doczekać wspólnej przyszłości: „Mam nadzieję, że za dziesięć lat będę matką. To byłoby moje największe marzenie.” Volk żartuje: „A może Oscar!

Ty i Frank Otto zawsze mieliście szczególny związek, mówi Volk. „Może dlatego, że znam go od 18 roku życia. Jest moim pierwszym chłopakiem, zabrał mnie na pierwszą randkę, dał mi pierwszy bukiet kwiatów”. Jest to także swego rodzaju „zamiennik ojca” – mówi modelka.

Para 2017

Para 2017

Zdjęcie: wybór niemiecki/Getty Images

Frank Otto wyjaśnia, że ​​chce się obejść bez etykiet, bo: „Relacje (…) nie są ani mniej, ani więcej. Pod tym względem możemy już gdzieś polegać na pięcioletniej historii, ale możemy jeszcze nie wiedzieć, jak będzie dalej. – „To jest w gwiazdach”, jego młoda partnerka też jest pewna.

Różnica wieku 39 lat nie stanowi problemu dla aktorki. Frank ma „młodą duszę”. Nie wyglądałaby „gdyby miał kolejną zmarszczkę”.

Modelka miała najlepszy seks z…

W wywiadzie 25-latka przekazuje swojemu chłopakowi ogromny komplement: „Uprawiałam z Frankiem najlepszy seks w moim życiu, bo też świetnie się z nim bawiłam. A to człowiek z doświadczeniem”.

Wydaje się, że to najlepsze warunki na nowy początek!

Nieprawdopodobna, ale szczęśliwa para w drodze do świetlanej przyszłości

Szczęśliwa para w drodze do świetlanej przyszłości

Zdjęcie: Zdjęcie osób z agencji

Emerson Allen

„Bacon geek. Ogólny czytelnik. Miłośnik internetu. Introwertyk. Niezależny łobuz. Certyfikowany myśliciel”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *