Nieruchomości logistyczne: magazyn zewnętrzny gwarantujący możliwości dostawcze firmy Biegenkamp – nowy budynek (nieruchomość logistyczna) | Aktualności | LOGISTYKA DZIŚ

Grupa hurtowni Knochenkamp, ​​która specjalizuje się w oponach, kołach i komponentach do pojazdów użytkowych, uruchomiła nowy magazyn opon o powierzchni 17 000 metrów kwadratowych. Hurtownia ogłosiła 6 września, że ​​znajduje się w Niedersachsenpark, około 25 kilometrów na północ od centrali w Osnabrück.

Jak wynika z komunikatu prasowego, firma chce wykorzystać nową przestrzeń, aby móc działać bardziej elastycznie i zwiększyć bezpieczeństwo dostaw. Nowy magazyn, w którym przechowywane są tylko główne marki, od opon do samochodów ciężarowych po 54-calowe bieżniki rolnicze, znajduje się na A1 w pobliżu Neuenkirchen-Vörden i jest połączony z centralną logistyką opon w północnej dzielnicy – na zachód od Osnabrück przez pięć ciężarówek czółenka.

Według raportu dodatkowa powierzchnia magazynowa z szeroką gamą towarów i jedenastoma platformami załadunkowymi służy również odciążeniu ruchliwej centrali. Firma chce zapewnić dostępność swoich produktów i jakość usług w obecnej niepewnej sytuacji biznesowej poprzez zwiększenie pojemności magazynowych na przyszłość – powiedział Thomas Kettler, szef logistyki w Bayern Monachium:

„Stały przepływ towarów byłby oczywiście idealny. Jednak, podobnie jak prawie wszystkie globalne firmy sieciowe, musimy radzić sobie z niewiadomymi dnia dzisiejszego.

Oferując możliwie najszerszy asortyment, jesteśmy lepiej przygotowani na nieoczekiwane i nadal możemy gwarantować naszym klientom zwykłą obsługę i niezawodną dostępność.

Oprócz swojej siedziby w Osnabrück, hurtownia opon, kół i komponentów pojazdów do użytku profesjonalnego posiada w samych Niemczech cztery kolejne punkty sprzedaży i magazynowania, które zaopatrują dealerów i producentów.

Pozostałe oddziały grupy hurtowej na kontynencie europejskim dzielą się na grupę zachodnią z dziewięcioma lokalizacjami (oprócz Niemiec w Szwajcarii, Austrii i krajach Beneluksu, Belgii, Holandii i Luksemburga), grupę wschodnią (m.in. Kraje Bałtyckie i Ukraina). , Białoruś), Grupę Północną (Dania, Islandia, Norwegia, Finlandia i Szwecja) oraz Grupę Południowo-Wschodnią (Słowacja, Czechy, Polska, Węgry i Rumunia).

Pierce Caldwell

„Guru kulinarny. Typowy ewangelista alkoholu. Ekspert muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.