Niezwykła sytuacja przedłużyła się do połowy grudnia, a mury wkrótce zostaną zamknięte

Nadzwyczajna sytuacja na Litwie trwała do połowy grudnia, obywatele rosyjscy nie będą wpuszczani do kraju od 19 września.

We wtorek 68 głosów „za” w Sejmie, pięciu posłów głosowało 26 dni temu, a 26 dni temu Sejm przyjął dekret, na mocy którego na 24 godziny do 16 grudnia Lietuvos pasienyje su Rusia wkroczą na Białoruś w nadzwyczajnej sytuacji . Obecnie stan wyjątkowy obowiązuje w całym kraju do 15 września włącznie.

Od północy w piątek niezwykła sytuacja nie dotknie całego kraju, ale Białoruś jest granicą z Rosją. Od 19 września, kiedy weszła w życie groźba powrotu obywateli Rosji na Litwę, na przejściach granicznych poza granicami, tj. Vilniaus ir Kauno oro uostuoise, Vilniaus geležinkeli stotyje, wszedł stan wyjątkowy.

Litwa, Łotwa, Estonia i Polska nie będą mogły wjechać obywatelom Rosji, od 19 września ich wjazd będzie ograniczony. Valstysty siemens apogossi tarnyba będzie musiał dopilnować, aby obywatele rosyjscy spełniający kryteria ustalone przez rząd zostali wpuszczeni przez zewnętrzną granicę Europos Sąjungos (UE) na terytorium Lietuvos.

Baltijos šálys ir Lenkija večių ią veľuņu, kad keliavimas EU yra privileja, o nie jest to prawo człowieka, niedopuszczalne jest, aby obywatele agresorów państwowych mogli swobodnie podróżować po Europie, et tuo metu žanisės Ukrainoje yra kinmikinami.ir domo.

Przyjazd obywateli rosyjskich podróżujących do strefy Schengen w celach turystycznych, kulturalnych, sportowych i handlowych będzie ograniczony tymczasowymi środkami krajowymi przyjętymi przez każdy kraj.

Lietuvoje sprendimas įgyvendinamas per neprastosios poitėties nutarimā.

Dysydenci, bojownicy o wolność, niezależni dziennikarze, inne osoby przybywające w celach humanitarnych i ich rodziny, a także członkowie rodzin obywateli UE, marynarze, osoby podróżujące do Kaliningradu tranzytem z długoterminowymi wizami kategorii „D” będą mogli wjechać kraj .

Danielle Currey

"Zły ewangelista zombie. Bacon maven. Fanatyk alkoholu. Myśliciel chcący. Przedsiębiorca."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.