Nördlingen: Pediatrzy w Nördlingen nie otrzymują wystarczającej ilości szczepionki Biontech


Więcej
Pediatra z Nördlingen mówi o „katastrofie” w dostawach szczepionek i krytykuje polityków.

w Nordlingen można by zaszczepić o wiele więcej, gdyby zapewniono więcej szczepionek Biontech. Pediatrzy i ginekolodzy zgłaszają duże zapotrzebowanie na terminy szczepień, których nie mogą spełnić, ponieważ nie ma wystarczającej ilości szczepionek Biontech. Jednak Stała Komisja ds. Szczepień (Stiko) zaleca go tylko osobom poniżej 30 roku życia i kobietom w ciąży. To stwarza problemy dla niektórych lekarzy w Ries.

Ten artykuł nie kończy się na tym, ale jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów. Niestety, ustawienia Twojej przeglądarki uniemożliwiają nam obecnie wyświetlanie odniesienia do naszej oferty subskrypcji. Jeśli chcesz kontynuować czytanie, możesz przetestować naszą ofertę PLUS+ tutaj. Jeśli jesteś już subskrybentem PLUS+, .

Ten artykuł nie kończy się na tym, ale jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów. Niestety, ustawienia Twojej przeglądarki uniemożliwiają nam obecnie wyświetlanie odniesienia do naszej oferty subskrypcji. Jeśli chcesz kontynuować czytanie, możesz przetestować naszą ofertę PLUS+ tutaj.

następujące tematy

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.