Obejrzyj prezentację Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Gdzie i kiedy? [PRZENOSZENIE]

Polscy kibice długo czekali na ten dzień. W piątek na Camp Nou odbędzie się oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego w barwach FC Barcelona. Początek o 12:30. Doradzamy, gdzie obejrzeć transmisję z wydarzenia. Choć Robert Lewandowski oficjalnie został zawodnikiem FC Barcelony 16 lipca, to jeszcze nie miał okazji zaprezentować się kibicom z Katalonii. Kilka dni temu drużyna wróciła z przedsezonowej trasy po Stanach Zjednoczonych, a dziś odbędzie się oficjalna prezentacja Polaka na Camp Nou. Robert Lewandowski zostanie zaprezentowany na Camp Nou. Znamy szczegóły
Pierwotnie klub planował rozpoczęcie imprezy o godzinie 11:00. Ostatecznie jednak nastąpiła zmiana w harmonogramie i prezentacja Roberta Lewandowskiego rozpocznie się o godzinie 12:30. Podobnie jak w przypadku prezentacji innych zawodników, oprócz oficjalnego podpisania kontraktu, Lewandowski przekaże próbkę swoich umiejętności piłkarskich na boisku. Odbędzie się również krótka gra pomiędzy Polakiem a zawodnikami ze szkoły FC Barcelona. Po zaprezentowaniu się kibicom Robert Lewandowski weźmie udział w konferencji prasowej.

Więcej artykułów o podobnej treści można znaleźć na portalu Gazeta.pl.

Zainteresowanie prezentacją polskiego napastnika wśród kibiców jest ogromne. Klub otworzył dodatkowe trybuny stadionowe, aby jak najwięcej kibiców mogło wziąć udział w imprezie. Wiele wskazuje na to, że na trybunach zasiądzie ponad 25 000 osób, czyli więcej niż na prezentacji Ronaldinho w 2003 roku. Czy zostanie pobity rekord frekwencji? Do tej pory najwięcej widzów zgromadziły prezentacje Zlatana Ibrahimovica (60 000, 2009) i Neymara (55 000, 2013). Transmisje Sport.pl prosto z Barcelony
Czy można kupić koszulkę Barcelona z nazwiskiem Lewandowski? Jaki numer? Czy ponownie będziemy świadkami prowizorycznej prezentacji, czy też Robert Lewandowski zostanie przywitany pełną pompą na pełnym Camp Nou?

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka dla Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, zdjęcia ze stadionu i miejsc, które teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. Wszystko to można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Zdjęcia, smaki, relacje na żywo, zdjęcia i filmy. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikTok.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.