Obligacje niemieckie zaczynają być stabilne – boerse.de

Pokaż pełną nawigację

źródło obrazu: pixabay

FRANKFURT (dpa-AFX) – W piątek niemieckie obligacje rządowe pozostawały w handlu w dużej mierze bez zmian. Kontrakt terminowy Euro-Bund-Future, prekursor trendu na rynku obligacji nieznacznie wzrósł rano o 0,04% do 159,14 pkt. Rentowność 10-letnich Bundów wyniosła 0,52%. Jest więc blisko najwyższego poziomu 0,55% osiągniętego dzień wcześniej od października 2018 roku.Zarabiaj więcej swoich pieniędzy!
Z wiodącym niemieckim biuletynem giełdowym boerse.de-Aktien-Ausblick. Zapytaj tutaj…

Pod koniec tygodnia inwestorzy przyglądają się nastrojom przedsiębiorców w Niemczech. Instytut Ifo w Monachium co miesiąc publikuje klimat biznesowy. Oczekuje się gwałtownego spowolnienia. Inwazja Rosji na Ukrainę prawdopodobnie znacznie zdestabilizowała przedsiębiorstwa.

Prezydent USA Joe Biden spotyka się z przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen w Brukseli. Biden następnie leci do wschodniego kraju NATO Polska, który bezpośrednio graniczy z Ukrainą. Do tej pory do Polski wjechało około 2,2 mln ukraińskich uchodźców, większość tam została./bgf/mis

Źródło: dpa-AFX

Obowiązkowa publikacja dla akcjonariuszy:
„Przewodnik po twoim dziedzictwie”. Bezpłatny!

Inwestuj w najlepsze akcje na świecie

Podstawą długofalowego sukcesu giełdowego jest dobór odpowiednich akcji! Wśród tysięcy akcji notowanych na całym świecie ważne jest, aby odfiltrować te, które w dłuższej perspektywie zwiększą zainwestowany kapitał. Boerse.de-Aktienbrief identyfikuje dokładnie te działania i podaje konkretne zalecenia dotyczące zakupu. Przekonaj się dwojgiem bez zobowiązań i za darmo Zużyty!


udostępnij list z boerse.de

© 1994-2022 by boerse.de – Źródło cen i danych:
ARIVA.DE AG
– boerse.de nie ponosi odpowiedzialności

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.