Piłka nożna: Łowcy i polowanie: zbliża się najlepszy mecz w Ries


Więcej
Reimlingen chce w najlepszym meczu wyprzedzić drużynę Hainsfarth z zaskoczenia, lider Maihingen chce zwiększyć przewagę nad Wemding.

W odniesieniu do minionego sezonu zaskakuje aktualny obraz tabeli ligi okręgu północnego: w drugim TSV roku poprzedniego Oettingen jest dziewiąty po dziesięciu meczach, zamiast tego niespodzianka Maihingen oraz Hainsfarth na górze. Ten ostatni ledwo uniknął spadku do klasy okręgowej w zeszłym roku, przed pojedynkiem z prześladowcami Reimlingen w niedzielę są na drugim miejscu. Co mówią trenerzy?

Ten artykuł nie kończy się na tym, ale jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów. Niestety, ustawienia Twojej przeglądarki uniemożliwiają nam obecnie wyświetlanie odniesienia do naszej oferty subskrypcji. Jeśli chcesz kontynuować czytanie, możesz przetestować naszą ofertę PLUS+ tutaj. Jeśli jesteś już subskrybentem PLUS+, .

Ten artykuł nie kończy się na tym, ale jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów. Niestety, ustawienia Twojej przeglądarki uniemożliwiają nam obecnie wyświetlanie odniesienia do naszej oferty subskrypcji. Jeśli chcesz kontynuować czytanie, możesz przetestować naszą ofertę PLUS+ tutaj.

następujące tematy

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *