„Piłka ręczna na żywo – mecz międzynarodowy”: retransmisja programu w telewizji i Internecie

„Niemcy – Węgry, panowie, w Kassel”: Przeczytaj, gdzie i kiedy możesz obejrzeć powtórkę pokazu piłki ręcznej „Piłka ręczna na żywo – mecz międzynarodowy” z niedzieli (20 marca 2022 r.), czy to tylko w telewizji, czy w formie cyfrowej w bibliotece mediów tutaj na news.de.

Piłka ręczna na żywo – kwalifikacje EM w SPORT1
Zdjęcie: SPORT1, transmitowane przez magazyny programu FUNKE

Niedziela 20 marca 2022, „Handball Live – International Match” wyemitowany w telewizji o 17:00 Jeśli obejrzysz program Sport1 z „Niemcy – Węgry, mężczyźni, w Kassel”: Zajrzyj do biblioteki multimediów SPORT1. Tutaj znajdziesz wiele relacji telewizyjnych po transmisji online jako wideo na żądanie do przesyłania strumieniowego. Program można zwykle znaleźć w bibliotece multimediów po jego wyemitowaniu w telewizji. Niestety nie dotyczy to wszystkich programów. Niestety, w najbliższej przyszłości nie będzie retransmisji w Sport1 w telewizji linearnej.

Uzyskaj dostęp do usług transmisji strumieniowej dzięki 50-calowemu telewizorowi LG Smart TV za mniej niż 500 EUR

„Piłka ręczna na żywo – mecz międzynarodowy” w telewizji: o tym mówi „Niemcy – Węgry, mężczyźni w Kassel”

To pierwszy międzynarodowy mecz reprezentacji Niemiec w piłce ręcznej po tym, jak EHF EURO i SPORT1 są w samym środku, pokazując dwa testy wytrzymałościowe przeciwko Węgrom. Dla Niemiec dwa mecze, które zamykają kurs, są ważnym krokiem w przygotowaniu rundy play-off do turnieju mundialu 2023, który odbędzie się w Polsce i Szwecji. Podczas baraży w połowie kwietnia drużyna DHB zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Wysp Owczych z Białorusią. Drużyna DHB została wyeliminowana z EURO EHF po rundzie zasadniczej, ale drużyna trenera reprezentacji Alfreda Gislasona bardzo ucierpiała z powodu porażek koronowych. Przeciwnicy meczu testowego Węgry opuściły rundę główną jako współgospodarze EHF EURO, w decydującym meczu Węgrzy przegrali z Islandią 30:31. (Źródło: Sport1, transmitowane przez magazyny programu FUNKE)

Wszystkie informacje o „Piłka ręczna na żywo – mecz międzynarodowy” w telewizji w skrócie

temat: Niemcy – Węgry, mężczyźni, w Kassel

w: Sport1

Z: Christophe Theuerkauf

rok produkcji: 2022

Długi: 120 minut

Śledź News.de już włączony Facebook oraz youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, wspaniałe konkursy i bezpośrednią linię do redaktorów.
Ten tekst został utworzony na podstawie danych z Funke Group. Wszelkie uwagi lub komentarze można przesłać do nas na adres zettel@news.de.*

roj / news.de

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.