Play-offy Pucharu Świata: Leonardo Bonucci z ostrzeżeniem dla Cristiano Ronaldo – PIŁKA NOŻNA

Minęły już prawie trzy miesiące, ale pierwsze zatrute strzałki już lecą.

Pod koniec marca (od 24 do 29) w Europie odbędą się mecze barażowe o ostatnie trzy miejsca w Pucharze Świata. Możliwy pojedynek w finale: Portugalia przeciwko Włochom. Wcześniej jednak obie drużyny muszą najpierw wygrać w półfinale: aktualny mistrz Europy z Macedonią Północną, z 2016 r. z Turcją.

Środkowy obrońca Juventusu Leonardo Bonucci (34) opowiada o meczu w „RAI”, mówi o Portugalii: „Słyszałem, że Cristiano Ronaldo żartował na temat możliwego pojedynku Portugalia – Włochy. Zobaczymy, co będzie na boisku, ale Cristiano wie będzie cierpieć i otrzymywać ciosy.

Ostrzeżenie Bonucci na CR7!

To Włochy mają małą traumę w play-offach. Jesienią 2017 roku „Squadra Azzurra” zawiodła w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Rosji ze Szwecją (0-1, 0:0). To nie powinno się powtórzyć!

Bonucci: „Teraz musimy skupić się na tym, co jest poza boiskiem, potem spotkamy się ponownie w marcu i jestem przekonany, że wyciągniemy wnioski z wydarzeń z jesieni (2017; przyp. red.) i dwa duże mecze będą zakwestionowane. (…) Chcę podarować prezent moim dzieciom, które nigdy nie widziały Włoch na mundialu.”

00:53

zamieszki na ławce
Gwiazda NFL pokonuje swoich kolegów z drużyny

Co: NFL

Trener reprezentacji Włoch Roberto Mancini (57) jest również przekonany, że kwalifikacje do Pucharu Świata nadal będą udane, mówi w wywiadzie dla „Gazzetta dello Sport”: „Będziemy tutaj, ponieważ jesteśmy silni i ponieważ jesteśmy najlepszą drużyną w Mistrzostwa Europy były.”

A jeśli jego drużyna zawiedzie? Mancini: „Nie myślę o tym. Myślę, że wygramy Puchar Świata”.

Pewności siebie we Włoszech w tej chwili nie brakuje…

REKLAMA

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.