Polski gang złodziei aresztowany

GÓRA ROHRBACH. Policja w Rohrbach zdołała zabezpieczyć przed sklepem samochód wypełniony odzieżą sportową i ubraniami skradzionymi złodziejom, kładąc kres gangowi złodziei.

Dwóch 31-letnich obywateli Polski jest podejrzanych o udział w trzydniowym napadzie rabunkowym w dniach od 30 maja do 1 czerwca i zakup drogiego sprzętu sportowego w co najmniej dziesięciu sklepach w Steyr, Asten, Wels, Vöcklabruck i Rohrbach strefa kradzieży markowej odzieży.

Przed sklepem w Rohrbach jeden z podejrzanych był obserwowany rankiem 1 czerwca, jak wyciągał skradziony towar ze sklepu i uciekał uciekającym pojazdem na polskich tablicach rejestracyjnych. Następnego dnia policja zatrzymała dwóch obywateli Polski w wieku 24 i 20 lat, jak zabierali towar z uciekającego pojazdu. Skradziony towar mieli przywieźć do Polski na zlecenie jednego z 31-latków podejrzanych.

Ubrania warte kilka tysięcy euro

Podczas przeszukania pojazdu policji udało się odzyskać około 100 skradzionych ubrań sportowych i markowych o wartości kilku tysięcy euro. Czterech obywateli Polski zostało zgłoszonych do prokuratury w związku z podejrzeniem kradzieży handlowej.

Patricia Marsh

„Dożywotni gracz. Fanatyk bekonu. Namiętny introwertyk. Totalny praktyk Internetu. Organizator”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *