Portugalia przeciwko Turcji na żywo w telewizji i na żywo dzisiaj: transmisja z eliminacji mistrzostw świata w 2022 r.


W ten czwartek 24.03.2022bitwa Portugalia i indyk w półfinale play-offów do kwalifikacji Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Reprezentacja Włoch, zdecydowanych faworytów dzisiejszego pojedynku z Macedonią Północną, prawdopodobnie będzie czekać na zwycięzcę finału.

Gdzie idzie? Turcja vs Portugalia na żywo w telewizji i streaming przenosić? Wszystkie informacje o Transmisja z eliminacji Mistrzostw Świata w jednym spojrzeniu.

Mecze rozgrywek Mistrzostw Świata 2022 – Portugalia vs Turcja: rozpoczęcie, transmisja i lokalizacja

Mecz play-off Portugalia – Turcja odbędzie się w czwartek, 24.03.2022, zamiast. Mecz zostanie podany o godz 20:45. Mecz kwalifikacyjny zostanie rozegrany na Estadio do Dragão w Port. Dla trenera Turcji Kuntza i jego zespołu pojedynek z Portugalczykami dotyczy przegrzanej atmosfery Stadion Smoka skręcić w Porto. – Nie chodzi tylko o jakość w takich meczach, ale także o ducha zespołu, wytrzymałość psychiczną, odporność, siłę woli – i kibiców – powiedział były trener FC. U21. „Gdyby udało nam się zrobić kilka wyłomów tu i tam, z pewnością posunęlibyśmy się o krok dalej”. Portugalia ma najlepszych graczy, a Turcja ma najlepszą atmosferę. Nawet awans do play-offów to mały sukces Kuntza. Teraz Hakan Calhanoglu i spółka chcą więcej.

Wszystkie informacje o meczu Portugalia – Turcja 24 marca 2022 r. w skrócie:

  • drużyny: Portugalia, Turcja
  • Konkurs: Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022, eliminacje, półfinały
  • Data i godzina: 24.03.2022, 20:45
  • Lokalizacja: Estádio do Dragão w Porto (Portugalia)
  • Arbiter: Daniel Siebert (Niemcy)

Playoffy Mistrzostw Świata 2022: Kto transmituje Portugalia przeciwko Turcji w bezpłatnej telewizji?

Fani piłki nożnej zastanawiają się, czy eliminacje mistrzostw świata między Portugalią a Turcją w darmowa telewizja zostanie przeniesiony. Niestety są tu złe wieści: mecz pomiędzy wicemistrzami grupy A i wicemistrzami grupy G nie odbędzie się w rozgrywkach Bezpłatna telewizja przenosić. Półfinały eliminacji do Mistrzostw Świata zasadniczo nie będą pokazywane w ogólnodostępnej telewizji. Inaczej jest z reprezentacją Niemiec. Drużyna Hansiego Flicka zmierzy się w sobotę z Izraelem, a we wtorek z Holandią. Te dwa nadchodzące mecze towarzyskie będą relacjonowane przez kanały telewizyjne ARD i ZDF przenosić.

Transmisja na żywo Portugalia vs Turcja: eliminacje Mistrzostw Świata 2022 na żywo w DAZN

Chociaż spotkanie Portugalia-Turcja nie będzie transmitowane na żywo, fani mogą śledzić półfinał w inny sposób. W Internecie na portalu streamingowym DAZN gra będzie rozgrywana na żywo i wyłącznie w Bezpośredni przenosić. Ale także na liniowych Nadajnik telewizyjny DAZN 2 mecz można śledzić na żywo. Jednak ten kanał telewizyjny nie jest częścią „normalnej” subskrypcji DAZN. Sky lub Vodafone należy zarezerwować w recepcji.

A 20:25 DAZN emituje wstępne raporty. Moderator Jan Lüdeke oprowadza widzów przez piłkarski wieczór. skomentował będzie spotkanie z Lukasem Schönmüllerem.

Play-offy Mistrzostw Świata 2022 – półfinały i finały: jak się zakwalifikować

Ponieważ są to tylko półfinały, zwycięzca meczu pomiędzy Portugalią a Turcją nie otrzyma automatycznie biletu na Mistrzostwa Świata. W przyszły wtorek, w finale, nadal będzie walczył ze zwycięzcą meczu między Włochami a Macedonią Północną. W kolejnym półfinale Walia spotyka się z Austrią, a zwycięzca zmierzy się w finale ze Szkocją lub Ukrainą. Ta gra została przeniesiona na lato z powodu wojny. Ponieważ wykluczono też Rosjan, Polska jest już bardziej zaawansowana. W finale Polska zmierzy się ze zwycięzcą czwartego półfinału pomiędzy Szwecją a Czechami.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.