Problemy z siecią Essing obecnie 23.09.2022: TUTAJ występują zakłócenia w sieci energetycznej

W Essing w piątek rano wyłączył się prąd w okolicy kodu pocztowego 93343. Wszystkie informacje o dzisiejszej przerwie w dostawie prądu w Essing i gdzie się zwrócić można przeczytać tutaj na news.de

Awarie i konserwacja w Essing na bieżąco

Essing znajduje się w Bawarii, gdzie gospodarstwa domowe są pozbawione prądu średnio tylko przez około 9 minut rocznie. W całym kraju sieć elektroenergetyczna jest wysoce odporna na zakłócenia. W zdecydowanej większości przypadków występują „tylko” bardzo lokalnie ograniczone zwarcia niskonapięciowe. Jak donosi portal Störsauskunft.de, obecnie w Essing panują zakłócenia. Odpowiedni dostawca energii elektrycznej Bayernwerk Netz GmbH został poinformowany. Każdy, kto chce dowiedzieć się o bieżących wydarzeniach w regionie, znajdzie poniżej szczegółowe informacje na temat trwających prac.

Następujące zaburzenia występują obecnie 23 września 2022 r. w Essing

Mieszkańcy obszaru zostali dotknięci przerwami w dostawie prądu od godziny 8:53. Stiftstraße: Heilig Geist (w promieniu ok. 1 km) w Randeck, Essing w powiecie Yourlerstein (VGem) (kod pocztowy 93343, powiat Kelheim). Ewentualne awarie były do ​​tej pory ograniczone lokalnie. Odpowiedzialny operator sieci elektroenergetycznej Bayernwerk Netz GmbH nie podał żadnych dalszych szczegółów. W tym kontekście do dziś, około godziny 11.50, mogą obowiązywać ograniczenia dla osób poszkodowanych.

(Stan: 23.09.2022, 09:55)

Zgłaszanie awarii zasilania firmie Essing: Skąd mam wiedzieć, kto jest odpowiedzialny za zgłoszenie mojej awarii?

Powinieneś zacząć od Awaria elektryczna zainteresowanych, zachowaj spokój i sprawdź, czy bezpiecznik w skrzynce bezpieczników nie przepalił się np. z powodu przeciążenia. Nie zgłaszaj natychmiast przerwy w dostawie prądu do policji lub centrów koordynacji ratownictwa pożarowego, ponieważ w większości przypadków nie jest to nagły wypadek. Prawidłowy adres to zatem Twój dostawca energii.

Tutaj znajdziesz infolinię Bayernwerk Netz dotyczącą rozwiązywania problemów.

Czy awaria zasilania dotyczy również Ciebie?

Jeśli Ty lub nawet większy region jesteś dotknięty awarią zasilania, władze zalecają, co następuje: W takim przypadku ważne jest, aby być poinformowanym o sytuacji w Twoim regionie. Sprawdź media, słuchaj lokalnych stacji radiowych lub czytaj online. Tutaj na news.de zawsze znajdziesz aktualną sytuację w Twoim mieście. Tylko w nagłych wypadkach prosimy dzwonić pod numery alarmowe 110 (policja) i 112 (straż pożarna). Jeśli usterka nie jest jeszcze powszechnie znana, zgłoś szczegóły operatorowi sieci energetycznej. Zmniejsz zużycie energii elektrycznej i wody do absolutnego minimum. Na koniec, w przypadku dłuższych awarii, dowiedz się, gdzie znajdują się utworzone przez władze centra informacyjne.

Dla porównania: różnice w zakłóceniach sieci elektroenergetycznej w Europie

Niemcy to jeden z krajów o najbezpieczniejszym zasilaniu na świecie. Poniżej znajduje się zestawienie rocznych przerw w dostawie prądu w wybranych krajach.

 • Niemcy: ok. 18 minut
 • Szwajcaria: około 18 minut
 • Luksemburg: około 18 minut
 • Holandia: ok. 23 minut
 • Dania: około 30 minut
 • Francja: około 51 minut
 • Finlandia: ok. 1,5 godziny
 • Hiszpania: około 2 godzin
 • Włochy: około 3 godzin
 • Polska: około 4 godzin
 • Malta: około 9 godzin
 • Słowenia: około 15 godzin

Co jeszcze jest ciekawe: Blackout: co się stanie, jeśli w Niemczech nie będzie prądu?

śledzić news.de już w Facebook oraz youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, wspaniałe konkursy i bezpośrednią linię do zespołu redakcyjnego.

+++ Uwaga redakcyjna: Ten tekst powstał na podstawie aktualnych danych przy pomocy AI. Wszelkie uwagi lub pytania prosimy kierować na adres zettel@news.de. +++

roj/news.de

Pierce Caldwell

„Guru kulinarny. Typowy ewangelista alkoholu. Ekspert muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.