Profesjonalista „Taniec z gwiazdą” Maksym Chmerkowski mówił o recenzjach, które zostawił po opuszczeniu Ukrainy: Czuję się winny, wstydzę się

W środę Goodmorning America powiedział: „Tak, przepraszam, przepraszam, wstydzę się, jestem zdenerwowany”. 14-latek, 42-letni tancerz, który wyjechał z Ukrainy do Stanów Zjednoczonych, był zaskoczony rozpowszechnianiem się zdjęć, kiedy w zeszłym miesiącu uciekł z rozdartego wojną kraju i wrócił do Stanów Zjednoczonych w klasie biznes ze swoim żona i syn, którzy mieszkają w Malibu.

Następnie wrócił do Polski i założył organizację charytatywną Baranova 27, która pomaga osobom uciekającym z Ukrainy, którym udało się bezpiecznie przekroczyć polską granicę. Nazwa pochodzi od adresu byłej tancerki na Ukrainie.

42-letni Khmerkowski powiedział, że wrócił do Polski, ponieważ chciał naprawić sytuację po krytyce.

W środę powiedział Good Morning America: „Myślę, że to mój obowiązek. Chcę przypomnieć ludziom, że sytuacja się pogarsza”.

Zapytany, dlaczego ponownie zbliżyłby się do strefy konfliktu, nawet jeśli trudno było go opuścić, pan Cherkovsky odpowiedział, że musi postąpić słusznie.

„Wtedy to po prostu do nas dotarło. Kiedy w końcu wróciłem do domu i zobaczyłem to [savo žmoną] Peter, zezłościliśmy się i zdaliśmy sobie sprawę, że muszę wracać. Mam szansę udowodnić synowi, że jestem mężczyzną, chcę, żeby był ze mnie dumny. „Może była okazja, żebym mógł pokazać jej, jak postępować właściwie” – powiedział.

Pan Cherkovsky opowiedział prezenterowi Good Morning America TJ Holmesowi o przerażającej podróży pociągiem w Polsce.

„Czuję się, jakbym nie żył, ponieważ bardzo mnie to zszokowało. Wszędzie są dzieci, niemowlęta i prasy na zimno” – powiedział.

Organizacja Narodów Zjednoczonych potwierdziła, że ​​z Ukrainy uciekło prawie 2,7 miliona osób. ludzie. Większość z nich trafia do krajów Unii Europejskiej. Przewiduje się, że w najbliższych tygodniach liczba ta przekroczy 4 miliony.

Profesjonalista „Tańcząc z gwiazdą” został potępiony przez krytyków nie tylko za ucieczkę, podczas gdy inni mniej zamożni wolontariusze nadal walczyli, ale także za szczegółowe opowiedzenie tego w mediach społecznościowych i udzielanie wywiadów telewizyjnych.

Tancerka, przyznając, że źle się czuła z powodu swojej decyzji na początku marca, odmówiła udzielenia wywiadu codzienna poczta.comznajomy zapewnił go, że nie zrobił nic złego.

„Właśnie wtedy doszły do ​​nas wiadomości. Nie tylko zostawał i walczył. Pogłoski, że uchylał się od obowiązków na Ukrainie, są nieprawdziwe” – powiedział.

Źródło dodało, że uciekł do Stanów Zjednoczonych w 1994 roku i w rezultacie utracił obywatelstwo ukraińskie. Ukraina nie uznaje podwójnego obywatelstwa.

Ukraińcy w wieku od 18 do 60 lat mają zakaz opuszczania kraju, a prezydent Wołodymyr Zełenski zaprosił mężczyzn z całego świata do wstąpienia do Międzynarodowego Legionu Obrony Wewnętrznej.

Surowo zabrania się wykorzystywania informacji publikowanych przez DELFI na innych stronach internetowych, w mediach tradycyjnych lub gdzie indziej, lub rozpowszechniania naszych materiałów w jakiejkolwiek formie bez zgody, a jeśli uzyskano zgodę, należy podać DELFI jako źródło.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.