Raj dla dorosłych i dzieci na Litwie: imponujący park Raubonių otwiera się 4 czerwca

Raubonių Parkas znajduje się obok kopca o tej samej nazwie, zaledwie 9 km od Pasvalys. To niezwykłe miejsce znajduje się u źródła zbiegu rzek Tatula i Ūgė, dlatego warto zatrzymać się, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki.

Już 4 czerwca Raubonių Parkas rozpoczyna nowy sezon, w którym Litwini i zagraniczni turyści będą zachwyceni rozrywką, z której już skorzystali, a zupełnie nowe niespodzianki zaskoczą ich!

Zabawa przez cały dzień

Po pracowitym dniu warto zaplanować wycieczkę do Raubonių Park. Ogromny obszar podzielony jest na trzy parki: Dinosaur, Attraction i Tarzan Trail. Wspaniałe jest to, że kiedy zobaczysz ryczące dinozaury naturalnej wielkości lub jeździsz po torach sportowych, możesz bezpłatnie odwiedzić zwierzęta w parku, których jest 160! Dzika przyroda umożliwia spędzanie czasu na przestronnych wybiegach, a teren wokół nich obfituje w atrakcje nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, za które nie trzeba będzie dodatkowo płacić.Park Raubonai

© Zdjęcie organizatorów

„W tym roku gorąco zachęcamy do zaplanowania wizyty w wesołym miasteczku i zastanowienia się nad możliwością odwiedzenia go w dzień powszedni. Dzięki temu nie będziesz musiał długo czekać w kolejce, spotkasz mniej innych zwiedzających w zagrodach dla zwierząt lub w oczekiwaniu na rozrywkę na atrakcjach – mówi Marija Maldutytė, dyrektor Parku Raubonių. Specjalistka jest przekonana, że ​​w okresie kwarantanny miejsce to jest świetną okazją do rozrywki, ponieważ jego teren jest ogromny, więc unika się bliskich spotkań z innymi gośćmi.

Według niej przez cały dzień w parku jest wiele atrakcji, a fajnie jest zrobić piknik w otoczeniu spektakularnej przyrody lub zjeść obiad w kawiarni należącej do parku, która znajduje się na jego terenie, tuż po zakupie biletów. .


Park Raubonai

Park Raubonai

© Zdjęcie organizatorów

Tegoroczne nowości

Park Raubonių oferuje mnóstwo rozrywek, co doceniają przyjeżdżający tu od kilku lat goście z Litwy i krajów ościennych. Dobrą rzeczą jest to, że co roku w parku pojawiają się nowe rzeczy, więc nawet ci, którzy bawią się po raz pierwszy, wciąż znajdują coś nowego.

„W tym roku mamy dobrą wiadomość dla dzieci – każdego dnia w Raubonių Park maluchy będą bawić animator, który wydrukuje buźki, nauczy piosenek i różnych tańców” – mówi pan Maldutytė.


Park Raubonai

Park Raubonai

© Zdjęcie organizatorów

Jest też inny park rozrywki dla tegorocznych gości – zjazd ze stoku. Ta animacja składa się z dwóch tras, które pozwalają nie tylko podziwiać przyrodę na oponie, ale także doznać ekstremalnych wrażeń.

„Kolejną długo wyczekiwaną nowością jest basen, na którym będziemy bawić się łódkami elektrycznymi napędzanymi na śruby, więc emocji i nowych wrażeń nie zabraknie” – tłumaczy kierownik parku, dodając, że w tym roku będzie trampolina sport, który.

Odwiedzający Park Raubonių mogą znaleźć zajęcia dla gości w każdym wieku, nawet dla najmłodszych. „W tym roku montujemy osobną strefę zabawy dla najmłodszych, która zostanie wypełniona wielokolorowymi dmuchanymi trampolinami, które zachwycą dzieci” – powiedział przedstawiciel parku. Zwraca też uwagę, że jedną z nowości jest nawet 5-metrowa strefa rozrywki dla dzieci, zlokalizowana pod dachem, w pobliżu której rodziny jedzą obiady. Jest to wygodne, ponieważ podjadający rodzice nadal mogą obserwować zabawę potomstwa.


Park Raubonai

Park Raubonai

© Zdjęcie organizatorów

Cała ta rozrywka jest wliczona w cenę biletu. Odwiedzający Park Raubonių nie muszą płacić dodatkowo za odwiedzanie zwierząt lub odwiedzanie określonych atrakcji lub karuzeli. Ważne jest to, że kupując bilet na dany obszar, możesz cieszyć się całą rozrywką.

Fajnie jest chcieć wrócić

Raubonių Parkas znajduje się w dogodnej lokalizacji w pobliżu autostrady Via Baltika, 180 km od Wilna i tylko 90 km od Rygi.

Jedną z najpopularniejszych atrakcji dla gości jest Park Dinozaurów Smoków i Giant Beetle Park. Tutaj możesz zobaczyć wiele naturalnych rozmiarów replik ryczących dinozaurów i ruchomych smoków, które zachwycą Cię swoim niezwykłym wyglądem.


Park Raubonai

Park Raubonai

© Zdjęcie organizatorów

Innym wyjątkowym miejscem do odwiedzenia jest park zwierząt, w którym mieszka ponad 30 różnych gatunków zwierząt. Można tu spotkać małe wiewiórki czy króla natury – lwa, niedźwiedzia brunatnego, pumę, jelenia i wiele innych. Dzikie zwierzęta żyją w przestronnych wybiegach spełniających wymogi Unii Europejskiej. Niektóre zwierzęta można odwiedzać w specjalnie zaprojektowanych wybiegach i wchodzić z nimi w interakcje z bliska, dotykać i głaskać. Park zwierząt istnieje od ponad 10 lat.

Również dla tych, którzy lubią ekstremalne doznania, nie można pominąć Szlaku Tarzana. To jedyny w swoim rodzaju park, w którym można obserwować życie zwierząt z góry! Park ten jest odpowiedni dla osób spragnionych aktywnego wypoczynku. Dostępnych jest nawet 5 tras o różnym stopniu trudności, więc odwiedzający w każdym wieku mogą wybrać aktywność, która im odpowiada.


Park Raubonai

Park Raubonai

© Zdjęcie organizatorów

Odwiedzający są zachwyceni stale rozwijającą się ofertą rozrywkową: laser tag, nowe trampoliny, samochody do zabawy w parku.

Bogactwo zajęć jest takie, że każdy członek rodziny znajdzie tu coś, do czego będzie wracał nie raz.

Więcej informacji Znajdziesz to tutaj.

Numer zamówienia: PT_87296147

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *