Ramzan Kadyrow: Władimir Putin w śpiączce? Tak mówi czeczeński detektyw o plotkach

Prawie codziennie pojawiają się nowe pogłoski o stanie zdrowia Władimira Putina. Ostatnie twierdzenie, że szef Kremla jest w śpiączce, wygłosił czeczeński detektyw Ramzan Kadyrow – tylko po to, by natychmiast się wycofać.

Tygodniami, a nawet miesiącami szepty o stanie zdrowia z Rosji Prezydent Władimir Putin. To, co pochodzi z młyna plotek, brzmi jak długa i niepokojąca dokumentacja medyczna: Zło jest rozmawiać o raku, potem diagnoza choroby Parkinsona, a następnie wszelkiego rodzaju diagnozy psychologiczne, które otrzymałby kremlowski despota. Czasami mówi się też, że prezydent Rosji jest tak poważnie chory, że… że jego lekarze przewidzieli tylko kilka lat życia. Teraz kolejny cracker: Czy Władimir Putin jest w śpiączka?

Plotki Władimira Putina w śpiączce: Jak bardzo chory jest despota Kremla?

W większości przypadków pogłoski o stanie zdrowia Putina słyszą wysocy urzędnicy wywiadu – ale w przypadku szeptów w śpiączce o szefie Kremla, pogłoski pochodzą od nikogo innego, jak Ramzana Kadyrowa, tego człowieka ręka Putina i czeczeńskiego przywódcy Władimira Putin blisko jak nikt inny. W klipie audio rozpowszechnianym przez serwis Messenger Telegram, Kadyrow zdemaskował pogłoski, że Władimir Putin zapadł w śpiączkę – chociaż takie pogłoski nie zostały upublicznione, dopóki Kadyrow sam się do nich nie zwrócił.

Detektyw Putina Ramzan Kadyrow rozpoczął plotki w śpiączce – i natychmiast zaprzeczył

Detektyw Putina nagrał wiadomość w łamanym rosyjskim i twierdził, że dopiero niedawno rozmawiał osobiście z Władimirem Putinem. Pogłoski, że „nasz prezydent zapadł w śpiączkę” i że „obecnie szukają zastępcy”, są fałszywe, kontynuował Kadyrow. Zamiast tego Ramzan Kadyrow ujawnił bardziej osobiste szczegóły dotyczące stanu Putina: „Jego głos był bardzo wesoły, ale stanowczy i jest gotowy do wykonania swojej operacji specjalnej bez nadmiernej krzywdy narodu ukraińskiego”. Takie sformułowania brzmią jak zwykła kpina, biorąc pod uwagę niezmierzone cierpienia, jakie wojna agresyjna Władimira Putina spowodowała na Ukrainie od końca lutego 2022 roku.

Detektyw Putina ostrzega przed plotkami o zdrowiu Putina

Jednym tchem Kadyrow wyraźnie groził każdemu, kto rozsieje pogłoski o zdrowiu Władimira Putina. „Radzę, że lepiej jest, abyś zachował swój et” – powiedział czeczeński przywódca.

Przeczytane? „Pokażemy Ci, do czego jesteśmy zdolni! Detektyw Putina Ramzan Kadyrow grozi najazdem na Polskę

śledzić Aktualności.de już w Facebook, Świergot, Pinterest oraz youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy i bezpośrednią linię do redakcji.

loc/news.de

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.