Reprezentanci Włoch zrzucają ubrania na Eurowizję: na okładce – zupełnie nagie Nazwiska

Duet, który w maju tego roku będzie próbował bronić tytułu włoskich zwycięzców „Eurowizji” w Turynie, zadbał już o to, by wszyscy mieli na nich oko. Mahmood i Blanco zaprezentowali swoje odżywione ciała we włoskiej publikacji o modzie i stylu życia Vanity Fair.

29-letni Mahmood i 18-letni Blanco pozowali nago na okładce magazynu, ale obaj mężczyźni zakryli swoje krocze. Na ich barki spadły również białe gołębie, symbolizujące dobroć i spokój.

Gdy tylko zapowiedź okładki pojawiła się w sieciach społecznościowych, internauci nie pozostali obojętni – komentarze były pełne braw nie tylko od przystojnych facetów, ale także od ich talentu.

Duet, który wygrał Festiwal Muzyki Włoskiej w Sanremo i wygrał bilet na Eurowizję, podbił już serca w całej Europie. Ich piosenka „Brividi” została obejrzana 31 milionów razy na YouTube w ciągu kilku tygodni. razem.

O Mahmoodzie i Blanco oraz doświadczeniach scenicznych

Blanco to performer, który niedawno odniósł sukces we Włoszech, wydając albumy i single, które znalazły się na szczycie list przebojów, takie jak La canzone nostra.

Jego najbardziej udaną piosenką do tej pory jest Mi fai impazzire ze Sferą Ebbasta, która przez osiem tygodni była na szczycie włoskiej listy singli.

ZUMAPRESS / Zdjęcie Scanpix / Mahmood i Blanco

Mahmood, którego prawdziwe nazwisko brzmi Alessandro Mahmoud, jest już znany fanom Eurowizji. W 2019 reprezentował Włochy i zajął drugie miejsce z piosenką „Soldi”.

Alessandro Mahmoud, pochodzenia egipskiego, urodził się w 1992 roku w Mediolanie. Naukę śpiewu rozpoczął w młodym wieku. Alessandro wszedł na wielką scenę muzyczną w 2012 roku w wieku 20 lat – brał udział we włoskim X-Factorze, choć nie wygrał, ale to właśnie po tym projekcie zaczął sam komponować piosenki. Alessandro stworzył je dla artystów takich jak Marco Maengoni (reprezentant Włoch na Eurowizji 2013), Tom Walker.

W 2018 roku wydał swój pierwszy album, Gioventù Bruciata, który od razu trafił na listę najpopularniejszych albumów muzycznych we Włoszech. Rok później Alessandro Mahmoud triumfował na festiwalu w San Remo, zdobywając prawo do reprezentowania Włoch w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.