Save Ukraine – Międzynarodowy koncert #StopWar wspierający ukraińską niedzielę wczoraj

Wielka Brytania. Zdjęcie: Domanto Umbras

W niedzielę w Polsce odbędzie się Międzynarodowy Telemaraton Ukraina Ratuj Ukrainę #StopWar. Koncert będzie transmitowany w ponad 20 kanałach telewizyjnych i będzie dostępny na platformie internetowej YouTube. Podczas transmisji odbędą się spotkania wsparcia w wielu europejskich miastach, m.in. na wileńskim placu Rotus. Darowizny z imprezy zostaną przeznaczone na pomoc humanitarną dla Ukrainy.

Ogłoszono, że na żywo lub wirtualnie wystąpią Okean Elzy, The Hardkiss, Monatik i inni artyści ukraińscy, zagraniczni Fatboy Slim, Within Temptation, Bastille, Salvador Sobralis, Nino Katamadze, Brainstorm.

Do udziału w pierwszej litewskiej imprezie zaproszono LT United oraz Beissoul & Einius.

V wspomina, że ​​wykonawca i kompozytor LT United Andrius Mamontovas subr. reprezentować Litwę w Konkursie Piosenki Eurowizji. Oprócz A. Mamontovasa w jego skład weszli Marijonas Mikutaviius, Viktoras Diawara, Saulius Urbonaviius-Samas, Arnoldas Lukoius i Eimantas Belickas.

Występują w finale piosenki We Are the Winners w Atenach, zajmują 6. miejsce, do tej pory najlepsi litewscy wykonawcy Eurowizji.

Nie ogłasza się, czy wsparcie A. Lukoius na Ukrainie będzie sławny na koncercie.

Zarówno tłumacze ustni, jak i prezydenci

Muzycy Imagine Dragons, GusGus, IAMX, Submotion Orchestra, Go-A, Alyona Alyona, a także politycy, sportowcy i osoby publiczne są już znani z tego, że wspierają inutów na Ukrainie podczas imprezy.

Wśród nich są bracia Klyko, były piłkarz Andriyjus Evenko, podróżnik filmowy Wołodymir Mula, tenisistki Eliana Svitolina, Marta Kistyuk, prezydenci Austrii, Estonii, Malty, Albanii oraz premierzy Holandii, Irlandii, Słowenii i Holandii.

Koncert Save Ukraine #StopWar będzie emitowany w kanałach telewizyjnych Ukrainy, Polski, Francji, Litwy, Łotwy, Estonii, Sakartvelo, Ecu, Słowenii, Czarnogóry, Bułgarii i innych platform YouTube.

Transmisja koncertu na żywo w telewizji LRT oraz na portalu lrt.lt. rozpocznie się 27 marca. O 18.30 na Placu Rotus w stolicy odbędzie się jednocześnie akcja na rzecz Ukrainy.

Wybierz firmy i tematy, które Cię interesują. źródła.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.