Tenisowe newsy: Hiszpania wygrywa z Norwegią w ATP Cup – Polska z drugim zwycięstwem | wiadomości tenisowe

Nawet bez gwiazdy Rafaela Nadala hiszpańscy tenisiści zapewnili sobie drugie grupowe zwycięstwo w Pucharze ATP w Sydney.

Prowadzeni przez byłego Roberto Bautistę Aguta (33), Iberyjczycy wyraźnie pokonali Norwegię 3-0. Hiszpania już na starcie wygrała z Chile 3:0.

Bautista Agut po raz kolejny znakomicie reprezentował Nadala jako numer jeden w Hiszpanii i pokonał numer ósmy świata, Caspera Ruuda 6:4, 7:6 (7:4). Pablo Carreno Busta zdobył drugi punkt po 6:3, 6:3 z outsiderem Viktorem Durasoviciem. Ostatnim rywalem Hiszpanów w grupie jest Serbia, która rywalizuje bez Novaka Djokovica.

Użyj przeglądarki Chrome, aby korzystać z naszego odtwarzacza wideo z optymalną wydajnością!

Podsumowanie czwartego dnia Pucharu ATP.

Polska z drugim zwycięstwem

Polska świętowała także drugie zwycięstwo w grupie D, wygrywając 3:0 z Gruzją, aw środę może zapewnić sobie miejsce w półfinale dzięki zwycięstwu z Argentyną. Tylko czterech zwycięzców grup awansuje do półfinałów.

Użyj przeglądarki Chrome, aby korzystać z naszego odtwarzacza wideo z optymalną wydajnością!

Niespodzianka z Polski wygrywa również z Gruzją w Pucharze ATP. (Wideo: 00:32 sekundy)

Argentyna również wygrała 3:0 z Grecją dzięki zwycięstwu Diego Schwartzmana 6-7 (5-7), 6-3, 6-3 nad wicemistrzem French Open Stefanosem Tsitsipasem i uratował szansę w półfinale. W przypadku braku światowego lidera Djokovic, Serbia przegrała 2-1 z Chilijczykami

SID

Wszystkie inne ważne wiadomości ze świata sportu znajdziecie w aktualnościach.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.