Transfer News: Julian Nagelsmann komentuje Roberta Lewandowskiego | wiadomości piłkarskie

Julian Nagelsmann potwierdził swoje życzenie, aby gwiazdor Robert Lewandowski pozostał w Bayernie Monachium.

– Oczywiście, że chciałbym go zatrzymać – powiedział w piątek menedżer piłkarski z Monachium. Lewandowski to „niezwykle ważny zawodnik, bardzo ważny strzelec”. 33-latek ma kontrakt z bijącymi rekordy mistrzami Niemiec do lata 2023 roku, ale FC Barcelona chce podążać za Polakami Niebo Informacje bezwzględnie obowiązkowe. Rozmowy między napastnikiem a Barcą też już trwają.

Z drugiej strony sam Nagelsmann nie czuje, że sześciokrotny król strzelców Bundesligi nie chce odejść. – W rozmowach wygląda na to, że chciałby zostać – powiedział 34-latek, odnosząc się do specyficznych dla piłki nożnej rozmów z Lewandowskim. Ale nie możesz „zajrzeć całkowicie do swojej głowy”, powiedział Nagelsmann. To także „trochę normalne, że zawsze myślisz o swojej przyszłości”. CEO Oliver Kahn i dyrektor sportowy Hasan Salihamidzic w zamian za Lewandowskiego.

Użyj przeglądarki Chrome, aby korzystać z naszego odtwarzacza wideo z optymalną wydajnością!

FC Barcelona chciałaby mieć napastnika Bayernu Roberta Lewandowskiego – Sky posiada wszystkie informacje na temat aktualnego statusu ewentualnego transferu (długość wideo: 3:22 minuty).

Dyrektor sportowy Barçy: Nie zgadzam się z Lewandowskim

Ostatnio kilka polskich mediów doniosło o porozumieniu między Lewandowskim a FC Barcelona. Dyrektor sportowy Barcelony Mateu Alemany skomentował to teraz.

„Nie mamy umowy z Robertem Lewandowskim” – powiedział Alemany Movistar i dalej: „Bardzo go szanujemy – jest bardzo ważnym zawodnikiem dla swojego klubu. Jesteśmy w sferze spekulacji, co jest logiczne. Ale nic nie zostało uzgodnione”.

dpa

Wszystkie inne ważne wiadomości ze świata sportu znajdziecie w aktualnościach.

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.