Transfery Werder Brema: Milionowy plan z Maikiem Nawrockim odsłonięty!

Brema – Maik Nawrocki nie wróci tego lata do Werderu Brema, co wskazuje na to. Dopiero niedawno Legia Warszawa publicznie zapewniła, że ​​chce skorzystać z ustalonej w umowie opcji kupna 21-letniego środkowego obrońcy, którego Werder wypożyczył w tym sezonie mistrzom Polski. Transakcja zapewni drużynie z Bremy 1,5 mln euro, ale nazwisko Nawrockiego będzie nadal odgrywać rolę w przyszłych planach Werdera nawet po transferze.

– Nie jesteśmy całkowicie bezradni – zasugerował we wtorek zawodowy menedżer piłkarski Werder Clemens Fritz, wskazując na specjalną cechę kontraktową. Jako DeichStube zaczerpnięty z Polski zespół z Bremy zdecydował się Maik Nawrocki uzyskał opcję wykupu. To znaczy: Jeśli Legia chce kiedyś sprzedać obrońcę, klub musi najpierw Werder Brema dać głos. Na przykład, jeśli klub zaoferuje Nawrockiemu trzy miliony euro, Werder ma możliwość sprowadzenia talentu z powrotem do Wezery za tę kwotę, ponieważ strona bremeńska ma pierwszeństwo dostępu na podstawie umowy.

Transfery Werder Brema: czy Legia Warszawa sprzeda bezpośrednio Maika Nawrockiego?

Jest całkiem możliwe, że Werder Brema mając do czynienia z takim scenariuszem bardzo szybko, ponieważ Maik Nawrocki wyrobił sobie markę w świecie międzynarodowej piłki nożnej w bieżącym sezonie i mówi się, że jest w składzie kilku klubów. oprócz Legia Warszawa dopiero niedawno publicznie bawił się pomysłem kupienia obrońcy i ewentualnie kupienia go w tym samym okno transferowe przekazywać z zyskiem.

Z Bundesligi mówi się, że w szczególności Bayer Leverkusen jest zainteresowany graczem, a kluby z Włoch, Belgii i Holandii podobno podążają w ich ślady. Maik Nawrocki zapytał. W obecnym sezonie Brema, mający polski paszport, jest jednym z niekwestionowanych stałych bywalców Legii Warszawa i ma już za sobą 29 występów w zawodach – m.in. w eliminacjach Ligi Mistrzów z SSC Napoli, Leicester City i Spartakiem Moskwa. . W Polsce niektórzy eksperci traktują nawet Nawrockiego jako pretendenta do miejsca w kadrze Pucharu Świata.

Wiadomość transferowa Werder Brema: Maik Nawrocki przed przeprowadzką do Legii Warszawa za 1,5 mln euro – z opcją wykupu

Biorąc pod uwagę dobry rozwój talentów, plan SV Werder Brema dość ryzykowne. W końcu drużyna z Bremy może wkrótce kupić zawodnika z własnego potomstwa dla wielu Pieniądze za pomocą Legia Warszawa buy back, który do niedawna należał do nich i wróciłby do Bremy za darmo bez możliwości wykupienia mistrzów Polski. Z drugiej strony Werder przechodzi przez możliwość zakupu stosunkowo duża suma pieniędzy dla talentu, który nie zrobił jeszcze ani jednej profesjonalnej gry w Bremie. 1,5 mln euro – to suma, którą spocony klub może dobrze wykorzystać. A w przypadku ewentualnego wykupu Maik Nawrocki oczywiście mentalnie koszty należy odliczyć. (dco) Czytałeś to? Werder Brema pozyskuje talent defensywny Alexander Höck z 3 ligi!

Odnośnie ostatniego raportu z dnia 9 kwietnia 2022 r.:

Legia Warszawa chce skorzystać z opcji kupna pożyczki Werder Brema Maik Nawrocki

Brema – Maik Nawrocki jest nadal wypożyczony do panującej mistrzyni Polski Legii Warszawa do 30 czerwca i nic nie wskazuje na to, by środkowy obrońca Werderu Brema wrócił później do Wezery. Dyrektor sportowy Legii Jacek Zieliński potwierdził teraz zamiar klubu wobec polskiego portalu sportowego „Interia Sport”, aby skorzystać z uzgodnionej z Werderem opcji kupna na rzecz Nawrockiego. Nie oznacza to jednak automatycznie, że w nadchodzącym sezonie Nawrocki zagra również w Legii.

– Jesteśmy zainteresowani kupnem Maika i wybierzemy opcję – powiedział Zieliński, wyjaśniając, że decyzja została już podjęta w klubie. Już w styczniu prezes klubu Legia WarszawaDariusz Mioduski, zakup Werder Brema-Talent Maik Nawrocki opisana jako „formalność”.

Werder Brema: Maik Nawrocki musi przenieść się na stałe do Legii Warszawa – klub polskiej Premier League chce wykupić opcję kupna

21-letni obrońca był w kadrze U23 zeszłego lata SV Werder Brema przeniósł się do Warszawy po tym, jak Brema wcześniej wypożyczyła go na pół roku do ligowej rywalki Legii, Warty Poznań. W stolicy Polski zarządzany Maik Nawrocki skok do bycia regularnym od razu, przeżyłem to Legia Warszawa jednak bardziej niż trudny sezon. Dopiero w ostatnich tygodniach drużynie udało się wyrwać ze strefy spadkowej.

W lecie powinna ruszyć nowa budowa, w której Maik Nawrocki może odegrać ważną rolę. Jednak nie jest jeszcze pewne, czy tak się stanie, bo jego wygląd jest zajęty Legia Warszawa obecnie również z innym nastawieniem. Z Werder Brema Uzgodniona opcja kupna dla Nawrockiego wyniosłaby 1,5 mln euro, co oznaczałoby, że Warszawa ustanowiłaby własny rekord transferowy. Tylko raz w swojej historii klub wydał tę kwotę na zawodnika (na Bartosza Ślisza, który dołączył do Zagłębia Lubin w 2020 roku).

Również interesujące: śledź najlepszy mecz 2. ligi – FC St. Pauli przeciwko SV Werder Brema tutaj na pasku na żywo!

Werder Brema: Legia Warszawa chce zatrudnić Maika Nawrockiego – możliwa odsprzedaż bezpośrednia

Według „Interii Sport” mogli wziąć udział mistrzowie Polski Maik Nawrocki w związku z tym będzie realizował plan realizacji opcji kupna – i odsprzedałby ją bezpośrednio z zyskiem. Niedawno kluby Bundesligi Eintracht Frankfurt i Bayer 04 Leverkusen były podobno zainteresowane talentami z Bremy. Legia Warszawa Dyrektor sportowy Zieliński powiedział: – Inne kluby mogą dotrzeć do chłopca w dającej się przewidzieć przyszłości. Nie ma jeszcze żadnych szczegółów, ale jest wstępne zainteresowanie. (dorsz)

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.