TV Total Wok World Championship powraca

„Lubimy cię zabawiać” – takie hasło reklamowe wydaje się ProSieben po raz kolejny umiejętnie zastosować w praktyce. Więc 12 listopada 2022 w końcu znowu działa z wokiem na pośladkach na dole lodowiska.

Powraca kolejny udany format Stefana Raaba

Do siedmioletnia przerwa to w końcu znowu ten czas! W ramach specjalnego formatu TV Total znajdujemy do 2015 roku coroczne mistrzostwa świata wok zamiast. Pomysł narodził się z zakładu w 2003 roku Założę się, że ..? na zewnątrz. Prowadził wtedy kandydat zjedź samochodem naturalnym torem saneczkowym i jako sponsor zakładów, Stefan Raab obiecał zrobić to samo. I w woku!

W tym samym roku „1. Oficjalne Mistrzostwa Świata Wok” zamiast. Zwycięzca nazywał się Stefan Raab, a gospodarzem był Kai Pflaume, który wczoraj przemierzał Oktoberfest z szefem Apple, Timem Cookiem. ten Reklama informacyjna pod przykrywką wydarzenia sportowego stał się wielkim sukcesem.

Wyprodukowany przez twórcę TV Total, wyścigi Gwiazdy sportu i rozrywki na torze saneczkowym z tradycyjnym kuchennym wokiem, który został przygotowany do wyścigu dzięki elementowi tłumiącemu i wyściółce. Program rozrywkowy był przerywany z typowymi elementami musicalu Raab oraz wszelkiego rodzaju sponsorowanych reklam.

Puchar Świata Wok 2022 – po raz pierwszy streamerzy Twitcha na starcie

Po siedmioletniej przerwie wreszcie będzie w 2022 r. nowa edycja mistrzostw świata wok dawać. Kanał telewizyjny ProSieben ogłosił teraz uczestników na Twitterze.

Cały zespół telewizyjny

Sebastian Pufpaff – Tim Wiese – Manfred Ludolf – Laura Nolte

Zespół Polska

Sarah Fresh – Carolin Niemczyk – Natalia Avelon – Klaudia Giez

Drużyna z Turcji

Eko Fresh – Sükrü Pehlivan – Ali Güngörmüs – Sila Sahin

Drużyna Irlandii

Joey Kelly-Luke Kelly-Gabriel Kelly-Leon Kelly

Światowy Zespół Woka

Knossi – Trymacs – MontanaBlack – Nielubiany telewizor

Polecane treści redakcyjneTutaj znajdziesz zewnętrzne treści [PLATTFORM]. Aby chronić Twoje dane osobowe, linki zewnętrzne są wyświetlane tylko wtedy, gdy potwierdzisz to, klikając „Załaduj wszystkie treści zewnętrzne”:

Załaduj całą zawartość zewnętrzną