W Polsce i we Włoszech reprezentanci Litwy rozegrali wszystkie mecze

W czwartek Litwin grał w polskiej Premier League Tytas Milasius. Pomocnik reprezentacji Polski rozpoczął mecz z Legnicą w wyjściowym składzie klubu Podbeskidzie i grał we wszystkich meczach, a jego drużyna grała u siebie 1:1 z liderami ligi.

W 70. minucie meczu T.Milašius jeszcze otrzymał żółtą kartkę, a klub z Podbeskidzia wyrównał w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Wygrał dobrze znany Litwinom napastnik Kamilis Bilinskis.

Po tych remisach z liderami ligi zespół T. Milašiusa z 38 punktami zajmuje dziewiąte miejsce.

Obrońca włoskiej ligi Serie C Linas Megelaitis W czwartek grał w każdy mecz i pomagał Viterbese zremisować u siebie z Montevarchi. Po tych remisach drużyna Viterbese spadła na 18. miejsce z 36 punktami.

W tym czasie był bramkarzem w kolejnym meczu ligi włoskiej Serie C Owidiusz Siauliai pozostał na klubowej ławce Entelli, a jego drużyna przegrała 0:1 z Reggianą.