Walczy o swojego polskiego siostrzeńca

RTL>rozrywka>

30. czerwca 2021 – 16:40 Zegar

Schwesta Ewa jedzie do Polski ze szczerą troską

Duże usta, ale podobno też wielkie serce! kołatka Siostra Ewa (39) podróżuje po Polsce. I nie w gorzkiej misji, ale raczej słodkiej: chce adoptować swojego siostrzeńca.

„Dzięki Bogu nie mam w Polsce karalności! »

Skandaliczny raper ma polskie korzenie. Ale są tu nie tylko jego korzenie, ale także jego siostrzeńca. Obecnie znajduje się w domu dziecka, o czym Ewa opowiada swoim fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Konkluzja: tragiczna. Podczas pobytu Ewy w więzieniu chłopiec trafił do domu dziecka, ponieważ według Ewy ojciec dziecka był pijany, a maluszek został ostatecznie aresztowany, jak cytuje portal rapowy „16bars”. Według muzyka maluch nie powinien też przebywać z kuzynką Ewy.

Teraz szuka chłopca: „Chcą mi zrobić pełną kontrolę adopcyjną, o którą walczę”. Ewa, która nie jest pustą kartą, czy powinna się bać czeku? Jest pewna, że ​​wszystko będzie dobrze i raduje się: „Dzięki Bogu, nie mam w Polsce karalności!

W Niemczech tak. Ewa ma wyrzuty sumienia z powodu zbrodni i związanej z nią kary pozbawienia wolności. Ale czasy stresu w getcie i walk ulicznych minęły. matka dziewczynki, Alija Dżeila (2), nie walczy już z przeciwnikami, ale z polską biurokracją. Miejmy nadzieję, że ze szczęśliwym zakończeniem dla jej małego siostrzeńca i samej Ewy. (MY)

Howell Nelson

„Typowy komunikator. Irytująco skromny fan Twittera. Miłośnik zombie. Subtelnie czarujący fanatyk sieci. Gracz. Profesjonalny entuzjasta piwa”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *